Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy warto kupować ubrania ciążowe?

Polecane posty

Gość Trybka
A ja szukałam bardziej eleganckich spodni i kupiłam VECCHIO. Uwielbiam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna22e
Naprawdę warto zajrzeć na tą stronę mają ciekawą ofertę, chyba coś zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaja

Co prawda dużego brzuszka nie miałam i kupowanie typowo ciążowych ubrań mnie ominęło, ale za to często sięgałam po ciążowe rajstopy - w tym przypadku trudno założyć normalne bo gumka po prostu uciska. Swoje kilka par kupiłam w Gabrielli i byłam bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja żałuje że się obkupiłam wobec czego polecam kupować stopniowo, kiedy faktycznie będziesz czegoś potrzebować. 
ja na obniżkach zimowych nakupiłam spodni, Jak ...ka dwa rozmiary większe bo przecież trzeba liczyc 15kilo minimum...  kupiłam kilka par rajstop, ...enek,  myśląc że dil życia łapie za grosze...  a tu leci 9miesiąc a na wadze ledwo 6kilo więcej i właściwie do tej pory mogę chodzić w ubraniach sprzed ciąży. Większości nawet nie zalozylam raz i pewnie już nie założę bo kwarantanna, chodzę w dresie po domu a za dwa tyg rodze 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ty tylko w dwóch parach spodni w ciąży chodziłaś?

Ja kupiłam 6par a zalozylam jedne chyba 3 razy.. na ost wizyty lekarskie.. może jesczze założę z raz 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłam nic jak do tej pory i nie kupię 🙂 szkoda kasy 🙂

kupiłam sobie tylko parę większych legginsow na "wyjścia" do ginekologa, Ale są to zwykle legginsy żadne tam ciążowe i za 15 zł :). 

bluzy, bluzki, sweterki zawsze nosiłam oversize lub L, XL bo lubię taki styl, bluzki włożonej do spodni czy obcisłej spódnicy i adidasy, więc ciuchy cały czas pasują na mnie 🙂 nawet te spódnice ołówkowe i ...enki. Do kurtki się dopinam więc niczego mi nie potrzeba 😉 póki co 25 tydzień i 5+ na wadze więc nie ma tragedii, bo tylko brzuch mi rośnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie kupiłam nic jak do tej pory i nie kupię 🙂 szkoda kasy 🙂

kupiłam sobie tylko parę większych legginsow na "wyjścia" do ginekologa, Ale są to zwykle legginsy żadne tam ciążowe i za 15 zł :). 

bluzy, bluzki, sweterki zawsze nosiłam oversize lub L, XL bo lubię taki styl, bluzki włożonej do spodni czy obcisłej spódnicy i adidasy, więc ciuchy cały czas pasują na mnie 🙂 nawet te spódnice ołówkowe i ...enki. Do kurtki się dopinam więc niczego mi nie potrzeba 😉 póki co 25 tydzień i 5+ na wadze więc nie ma tragedii, bo tylko brzuch mi rośnie 🙂

A co ma Ci innego rosnąć jak nie brzuch? 🙂

Jak miałam mniejszy brzuch to nie potrafiłam kupić żadnych jeansow czy spodni ciazowych A poprzymierzalam ich z zalando multum... A że było lato to miałam jedne lniane typowo ciążowe pod brzuch A drugie lniane na gumce które mogłam mieć pod brzuchem. Ale jak się zrobiło chłodniej to musiałam kupić jakieś spodnie typowo ciążowe z pasem żeby mi nerek nie przewialo. 

trzeba kupić minimalnie parę rzeczy 

A bluzki to najlepiej sobie kupic 2w1 czyli ciążowe i do karmienia - nie wyobrażam sobie siedzieć pół godziny podczas karmienia piersią z podciagbieta bluzka. A tak dyskretnie  elegancko można karmić w restauracji czy innym publicznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I też nie rozumiem tego dziadowania... kupiłam sobie ładne s ukienki (W tym również  bardziej eleganckie na wesele czy jakaś imprezę rodzinną, ale również mogłam iść do pracy).  W  ciąży która chce wyglądać jak dziad? Chyba nastolatka która wpadła i chce ukryć ciążę. Normalna kobieta chce wygladac kobieco A nie w jakichs powyciaganych ciuchach męża czy partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co ma Ci innego rosnąć jak nie brzuch? 🙂

Jak miałam mniejszy brzuch to nie potrafiłam kupić żadnych jeansow czy spodni ciazowych A poprzymierzalam ich z zalando multum... A że było lato to miałam jedne lniane typowo ciążowe pod brzuch A drugie lniane na gumce które mogłam mieć pod brzuchem. Ale jak się zrobiło chłodniej to musiałam kupić jakieś spodnie typowo ciążowe z pasem żeby mi nerek nie przewialo. 

trzeba kupić minimalnie parę rzeczy 

A bluzki to najlepiej sobie kupic 2w1 czyli ciążowe i do karmienia - nie wyobrażam sobie siedzieć pół godziny podczas karmienia piersią z podciagbieta bluzka. A tak dyskretnie  elegancko można karmić w restauracji czy innym publicznym miejscu.

Innym rośnie też ..., uda i inne od  w p i e r D z i e l a n i a   w nadmiarze jedzenia, a Ty się dziwisz jak byś z innego świata była.... Zobacz ile " betoniar " chodzi po ulicach w ciąży 🙂 tyją po 20... 30 kg myślisz,że to tylko brzuch ? 

Dla mnie kupowanie specjalnych ubrań ciążowych jest bez sensu, bo początki ciąży były zimą, więc mieściłam się w swoje spodnie,  a teraz wystarczają mi leginsy i moje ...... enki, spódnice ołówkowe i sweterki czy bluzeczki w które wchodze bez problemu i dalej wyglądam fajnie 🙂 jak potrzebujesz ubrań specjalnych to nikt Ci nie zabrania ich kupić 🙂 ja wolę mieć kilka ...enek z dekoltem zakładanym w serek i też będę mogła spokojnie karmić dziecko na mieście 🙂 I wyglądać kobieco 😉

Edytowano przez Ciamciaramciacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×