Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hipokrytus2

Praca z komputerem i problem z oczami

Polecane posty

Gość hipokrytus2

Dzień dobry, Potrzebuję rady. Staram się o pozycję kasjera w piekarni. Okazało się, że zamiast standardowych kas fiskalnych, używa się tam monitorów dotykowych. Problem polega na tym, że mam zespół suchych oczu, który powoduje, że patrzenie na monitory (komputera, telewizora) wywołuje u mnie "palenie" w oczach, czasem po 10 minutach wpatrywania się w ekran, a czasem wytrzymuję nawet godzinę. W tej pracy patrzenie na ekran stanowi nie aż tak wielką część pracy, może 20-30 procent - wklepywanie towarów jak na kasie, więc WYDAJE mi się, że dałbym radę (praca 3/4 etatu). Jutro idę do lekarza medycyny pracy i chyba w tym samym dniu podpisuję umowę o pracę (domyślam się, że na okres próbny). Na razie o moim problemie lekko napomknąłem podczas rozmowy kwalifikacyjnej, ale pracodawca już chyba o tym nie pamięta. Nie wiem, czy w ogóle mnie zrozumiał - to nie jest zwykły dyskomfort, czy przemęczenie oczu, lecz normalny ból, choć nie starsznie silny. Pytanie: czy przyznawać się do problemu przed podpisaniem umowy? Co jeśli się nie przyznam, a okaże się, że jednak nie daję rady? Dodam, że zależy mi na tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×