Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Zawsze chcialem byc zolnierzem a potem anty terrorysta

Polecane posty

Zabijac legalnie ludzi, ale juz na to za pozno moge byc tylko zawodowo perkusistą :(. Dlatego tez zamowilem sobie stope pearl p-2050c za 760zl bratyslawy czekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby być żołnierzem to trzeba przejść przez testy sprawnościowe. Siedząc całymi dniami przy kompie ... może być to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mowie ze juz za pozno. Na antyterroryste musialbym sie skolic od 9 roku zycia a ja niestety od 9 roku zycia gram na perkusji. A niestety moja matka mi zniszczyla marzenia o antyterroryscie ktira twierdzila ze zeby byc antytertorysta musze miec dobre oceny zmatmy a wiadomo ze ja szkoly nigdy nie lubilem rzucilem ja 3 miesiace po skonczeniu 18 lat. Facet na komisji dal mi kategorie A i powiedzial ze jestem idealny kandydat do wojska a jak mnie spytal co chce robuc w zyciu to powiedzialem ze nie wiem. Zostaje mi tylko komandosow ogkadac na filmach tj. Rambo 1 czy krucjata bournea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze skąd w tobie tyle jadu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kontynuatorem wykorzystywania więźniów dla prywanych korzyści i rozinięcia tego w podstawową gospodarkę regionu jest obecnie państwo i system penitencjarny zaopatrywany w siłe roboczą przez wymiar sprawiedliwości. polecam służbe więzienną. comandosi jak malowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecnie największe korzyści czerpie z tego procederu system bankowy bo wlicza kase zbierana na więziennictwo ze sodków publicznych do swoich aktywów, którymi oczywiście do woli spekuluje wg sobie tylko znanych reguł matematyki, które nie mają zasosowania nigdzie indziej. drukowany ppieniądz fiducjarny wywołuje inflacje czyli spadek wartośc****eniądza. nie jest to żaden spadek wartośc****eniądza tylko kradziez pieniądza ale ładniej brzmi jak sie powie że to spadek wartosci. bankierzy mają w kieszeniach polityków poliycy sędziów itd nie jest maia bo mafia działa lokalnie. jest to zorganizowany na sposób pruski obóz koncentracyjny. cały świat. polska ameryka i wyspy na których mieszkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ze ja normalnie mieszkam w anglii w warwick. Tera jestem w polsce odwiedzilrm rodzinke no a w anglii pytalem o wojsko i powiedzieli ze moge isc bedac obywatelem kraju czyli po 5 latach od przyjazdu czyli w wieku 25 lat avja w wieku 25-26 zamierxam emigtowac do szwecji zaczac nowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś cwelem cynik, a cweli do armii nie bioro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorąc pod uwagę lokalne doświadczenia trzeba założyć że przestępczzośc jest wywoływana celowo w celu podtrzymania tego systemu a wiekszośc skazanych jest tak naprawde ofiarami (w co trudno uwierzyc znając co poniektórych) w skali globalnej wielce wątpliwym aby ludzkośc odpowiadała za jakieś zbrodnie aczkowliek wywołuje sie w niej w róznoraki sposób zbiorowe wyrzuty sumienia i poczucie odpowiedzialności zbiorowej za rzekome zbrodnie ypu zanieczyszczenie środowiska wojny itd za które to odpowiadaja również bankierzy i cala reszt tej hołoty której sie nie chce ruszyć dooopy w jakimkolwiek innym celu niz oddanie kału na jalepiej na kogoś kto sie tego niespodziewa. nie mam żadnych złudzeń co do tego czym jest ten świat nie wierze w żadne piertolone mydlenie oczu bajki i przebieranki. wysokie sądy sprawiedliwość i instytucje pożytku publicznego. nic takiego nie istnieje.. istnieje tylko niewolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem vhory psychicznie mam schizofrenie na papierze ze szpitala a takich tez nie biora, wiec mowie ze za pozno A bedac perkusista prscuje dla siebie. To ja stawiam warunki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty to możesz co najwyżej postawić pałe jakiemus murzynowi w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem w anglii w takim celu ale coz nie jednemu murzynowi pewnie pala stanela gdy na mnie spojrzal hihihi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×