Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Działać czy jeszcze czekać?

Polecane posty

Gość gość

Kocham go bardzo. Boję się jednak, że jak wyznam mu miłość, a on może tego nie odwzajemnia to tylko się ośmieszę i może stracę jego przyjaźń. A tego bym nie zniosła. Wydaje mi się, że on też coś może do mnie czuć, że nie jestem mu obojętna, ale tak naprawdę tego nie wiem. Sprawy między nami się rozwijają, ale bardzo powoli, to już trwa kilka miesięcy. Jak nic nie zrobię, a on może w końcu znajdzie sobie dziewczynę to ja tego nie zniosę, nigdy. Ale jak niepotrzebnie będę chciała wszystko przyspieszyć i wyznam mu swoje uczucia, a on nic takiego nie czuje i stracę jego przyjaźń to też sobie nie daruję. Jak on nie czuje tego co ja to chcę go mieć przy sobie chociaż jako przyjaciela, ale pod warunkiem, że będzie cały czas wolny, bo dziewczyny przy jego boku bym nie zniosła, nie wyobrażam sobie za bardzo wtedy dalszej przyjaźni.. Ale też utraty go też nie,bo jest moim najlepszym przyjacielem i chyba jedynym.. Działać czy jeszcze zaczekać z wyznaniem uczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna to miłość, jak odrzucisz znajomość z nim, gdy będzie chciał być z inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:38 Przyjaźnię się z nim i byłoby mi ciężko z tego zrezygnować, tzn. nie udawałabym przecież, że go nie znam, ale pewnie nasze relacje by się ochłodziły, bo ciężko by mi było patrzeć na niego z inną, bo go kocham. Tylko nie wiem czy on też coś czuje czy z jego strony to tylko przyjaźń+pociąg seksualny.. Jeśli tak to tylko wyjdę na idiotkę jak mu wyznam uczucia, ale nie wiem jak to rozpoznać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko idz juz spac, i na przyszlosc napisz cos ciekawszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:44 ciekawsze są tematy o analu :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urazona ambicja niedoszlego pisarzyka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×