Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie umiem nawiązać relacji z kobietą ?

Polecane posty

Gość gość

Mam 23 lata jestem dosyć przystojny(186 87 kg dobrze zbudowany ) ale nie wiem co ze mną nie tak. Niedawno spotkałem dziewczynę(na stacji czekając na pociąg ) ona do mnie zaglądała było widać że jej się podobam a ja kompletnie nie wiedziałem co zrobić kiedy rozmawialiśmy ona parą razy(10 20 )szturchneła mniej nogę chyba chodziło o to żebym ja złapał za kolano ale sam nie wiedziałem bałem się co będzie jeśli ją dotknę i posadzi mnie o molestowanie. I to nie jednorazowa sytuacja nie raz w szkole podobała mi się jakaś koleżaka nawet gdy ja jej też to poprostu nie wiedziałem co zrobiłeś gadałem o pogodzie wogóle nie wiedziałem jak przejść na tematy damsko meskie. Raz na imprezie kiedy rozmawiałem z dziewczyną chciałem jakoś przejść na tematy to wyzwała mnie od zboczeńców. Nie wiem ludzie mówią nie myśl natura sama będzie wiedzieć co zrobić ale w moim przypadku jest inaczej nigdy się nie całowałem nie byłem w związku na randce byłem raz bo koleżanka mnie zaprosiła ale nic nie wyszło bo nie wiedziałem co zrobić spotkanie wyglądało jakbym był z kolegą. Nie wiem co ze mną nie tak wogól nie umiem nawiązać relacji z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×