Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chrzciny w domu

Polecane posty

Gość gość

Co myslicie na temat robienia chrzcin w domu na ok 40 osób,i gdzie wy robiłyście chrzciny swoich dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez robiłam w domu ale parter domu to prawie 100 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie chrzciny w domu autorko to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego typu imprezy czy to chrzciny czy komunia jasne mozna zorganizowac ale.... bierz pod uwagę ze jest wtedy straszne zamieszanie w domu , a poza tym to ty autorko bedziesz najwiecej umordowana tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdonaldddddddddddddddddd
a ja krzciny robiłam oryginalnie bo w magdonaldzie :) i wszyscy byli zadowoleni. Nie trzeba było się stroić. W kościele wiadomo kurtki płaszcze a w lokalu na luzie . Dorośli jedli big maki dzieciaki zestawy heppy mile , na każdym stole były coś ala bukiety z frytek do podjadania. Super byly też kawki i desery do wyboru. Kuzyn tyle burgerów zjadł . Mieliśmy wykupione dla każdego pakiet . I starczało bo jeden tego nie zjadł to inny jadł a i do domu wzieliśmy tez kilka paczek gotowych . Krzciny na plus i każdy zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam chrzciny w www.hotelsuprasl.com. Goście i ja byliśmy zadowoleni, bardzo miła obsługa, jedzenie wyśmienite, a cena dała się wynegocjować. Polecam, bardzo fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie tutaj chrzcinyikomunie.pl/miasto/radom skontaktujecie się i pomogą wam znaleźć lokal za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My najpierw w restauracji bylismy na obiedzie a po obiedzie do domu na kawe i ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chrzciny robilismy w hotelu pałac Wiśniewski http://www.palac-wisniewski.pl/. Wszystko wyszło rewelacyjnie, miejsce jest przepiekne, poza tym jedzenie pyszne no i duże porcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogłabym robić w domu ale nie mam tylu miejsc siedzących ani talerzy :) Więc wybieram restaurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny zajrzyj tutaj https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×