Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LenaLodz

Oglądam Nagi Instynkt Przetrwania i mam pytanie

Polecane posty

surwiwalowcy żyją przez 40 dni na bezludnej wyspie gdzie jest jakaś sawanna, puszcza i dzikie zwierzęta, nadzy ,bez butów i bez jedzenia,chudną są odwodnieni i zastanawia mnie jedna rzecz, czy ktoś zna odpowiedź ? dlaczego w 30 dniu oni mają ładne czyste lśniące zęby ? Czy po tylu dniach bez cywilizacji gdzie jedzą węże, liście, małe zwierzęta i robaki nie powinni mieć brudnych zębów jakiś żółtych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 114
a ja się zastanawiam dlaczego w tych programach zasłaniają piersi , a pokazują tylki Przeciez tyłki technicznie rzecz ujmując, powodują znacznie szybszy wzwód niż piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zęby można umyć chociażby trawami, albo w Afryce używają jakiejś tam tykwy którą się gryzie i potem palcem pociera o zęby jakby szczoteczką, albo możesz trochę wody z piaskiem i zęby umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może znają jakieś sposoby na czyszczenie zębów ale chyba nie woda z piaskiem bo szkodzi na szkliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co pokazałes na fotosiku bo sie boje zajrzeć, jak zaglądam to widze kogos sr/ającego albo jakąs inną ohyde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Przecież to wszystko reżyserowane... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja reżyserowane jak ci ludzie naprawde chudną i nawet widać jak rzygają gdy sie źle czują albo zjedzą coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, ten program, to głupota. Ale dla pieniędzy - jak to mawiają - ludzie zrobią wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×