Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość S992

11 cykl starań o dziecko :(

Polecane posty

Gość S992

11 cykl starań o pierwsze dziecko zakończony niestety znów @ :( Już nawet nie wiem jak się pocieszyc :( Jestem mężatką od ponad roku, mam dwadziescia kilka lat. Ostatni cykl baralam costagnus i myslalam ze moze zdziala cuda i sie uda, ale nic. Biorę tez folik i do owu wiesiolek. Robilam badania hormonow i wszystko ok. @ regularne, staranka w okresie plodnym też ale dwóch kresek jak nie bylo tak nie ma :( Mialam nadzieje ze może przez światami zrobię mezowi prezent i powiem ze się udało ale dzis moje marzenia prysly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze za bardzo się starasz, za bardzo chcesz i dlatego taka blokada, a mąż robił badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie. 11 cykli to nie koniec świata. Żyj i ciesz się życiem, które masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz swoje starania to moze cos doradzimy , kochacie sie codziennie czy tylko w plodne ? Jak określasz dni plodne ? Testy temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S992
Przez kilka pierwszych cykli mierzylam temp. i obserwowalam śluz. Później odpuscilam i przestałam nawet liczyć w którym dniu cyklu jestem. Zapisywalam tylko daty @. Starania są już od 4 dc kiedy @ juz ustaje, nie rzadziej niż co 3 dni. Używałam tez testów owu i po pozytywie też byly staranka ale tez nie wyszlo ... Maz jeszcze nie robil badan ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
S992 hej właśnie zastanawiałam się bo tak nagle zniknęłaś z topiku starania. Myślałam że juz się udało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes mlodziutka. masz czas. moja ciotka z wujkiem starali sie 6 lat. zaczeli jak on miala 25. czasami to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się starałam 2 lata niestety ciąża zakończyła się poronieniem w 7 tyg. Potem 1.5 roku starań ciąża ale jajowodowa. Usunęli mi jajowod. Mimo tego się nie podaje. Zrób sobie może droznosc jajowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
gość 13:34 ja tez ostatnio miałam CPM i nie mam jajowodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×