Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imię Mila dla dziewczynki :)

Polecane posty

Gość gość
prześliczne :) Chciałam tak nadać córce, ale mam 2 chłopczyków więc Mila odpadła :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila córa a synek Yard albo Metr--- aż żal że nie ma jak za komuny gdy takich durnych imion nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila w sumie ładne ale znam ze trzy suczki które tak się nazywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia też będzie miała na imię Mila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj takie jakie się tobie podoba a nie ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila, Kiła, Chlamydia, Kilometrówka, Centymetr co za roznica. Supermarket taki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dużo Mel (Mela) i mia emma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mila... ale drogi? Czy zielona Mila? Weź nie wydziwiaj tylko nazwij Emilka albo Milena a nie taka mila srila potem się będą ludzie śmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest Ukrainskie imie , moja babcia pochodzila z Ukrainy i tak miala na imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Moja córcia ma na imię Mila. Po prostu Mila. Urodzila sie w 2013 r. Nie bylo zadnych problemow z rejestracja. Imie spodobalo mi sie juz gdy bylam w liceum i przerabialismy Starą Baśń - jest tam taka bohaterka, a czas powstania to przeciez XIX wiek. To imie ma swa tradycje w Polsce. Nie jest to więc znowu taka fanaberia tych czasów, po prostu imie o słowiańakim charakterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Kasia napisał:

Moja córcia ma na imię Mila. Po prostu Mila. Urodzila sie w 2013 r. Nie bylo zadnych problemow z rejestracja. Imie spodobalo mi sie juz gdy bylam w liceum i przerabialismy Starą Baśń - jest tam taka bohaterka, a czas powstania to przeciez XIX wiek. To imie ma swa tradycje w Polsce. Nie jest to więc znowu taka fanaberia tych czasów, po prostu imie o słowiańakim charakterze.

Zgadza sie.  Jakkolwiek dzieki aktorce zrobilo sie bardzo popularne na zachodzie.  Bardzo ladne imie, kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×