Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Spamerze od bulionu firmy na K!

Polecane posty

Gość gość

Dzięki wielkie za zepsucie dzisiejszego obiadu! Boże, jaka ja byłam głupia, że dałam się skusić reklamie spamera z kafe :/ Dzisiaj w sklepie na mięsnym kolejka, nie chciało mi się stać za mięsem na wywar i kupiłam ten przeklęty bulion firmy na K żeby zrobić na nim pomidorówkę. Efekt - zupa do wylania, NIKOMU w domu nie smakuje, bo podjeżdża chemią. Jak ten pożal się boże bulion nie ma sztucznych składników to ja jestem święta, smakuje jak rosół z zupki chińskiej i do tego jest obrzydliwie słony. Nie kupujcie tego badziewia!!!!! A i jeszcze dodam, w składzie jest wymieniony "ekstrakt drobiowy 1,5% (wywar, mięso z kurczaka)". To przecież pod hasłem "wywar" może się kryć wszystko co najgorsze w jedzeniu. Piszę to ku przestrodze. Możecie wylać na mnie wiadro pomyj za kupienie produktu reklamowanego przez spamera, ale uważam, że zostałam już dostatecznie ukarana niejadalną zupą na obiad. Nigdy już nie kupię niczego tej firmy, a czasem kupowałam od nich ekstrakt barszczu. Teraz choćbym miała sama ten barszcz kisić, nie kupię :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×