Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19latekaaa

Właśnie zmierzyłem po raz pierwszy swojego penisa, co robić?

Polecane posty

Gość 19latekaaa

Mam 19 lat. Po raz pierwszy zmierzyłem swojego penisa wzwodzie i jestem załamany. Czuję się teraz jak kaleka... mam zaledwie 12 cm. Co ja mam teraz zrobić? Przecież żadna kobieta mnie nie poczuje, a już na pewno na taki widok się nie podnieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci takich bzdur nagadał? 12 cm to zupełnie w normie, całkowicie wystarczy by zaspokoić kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile w obwodzie bo to wazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12cm yes ok
Za dużo naczytales się kafeteri. Tu tylko mowa że penis wielki musi byc. Każdy się chwali że mają h..ja po 20cm a prawda jest inna robią to po to by zakompleksić innych facetów. Twój rozmiar wystarczy by zaspokoić kobietę. (Chyba że jakieś szmacisko to huj musi być duży bo pizdą ro....ana ) Wiedz rada taka że nie patrz na to co kafeteria pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa taki cwiczenia jelq ja już od 2 lat cwicze pare razy w tyg po pół h i z 12.5 dl i 12 obwodu zrobił mi sie 15 na 14 obwód panienki nie narzekają i jest twardy jak skała i prosty jak strzała polecam tylko bez przesady 3 razy w tyg wystarczy i rub zawsze jeden dzień przerwy powodzenia odradzam tabletki czy żele ekstendery i huj wie co Jeszcze próbowałem wszystkiego i nic nawet milimetra nie daj sie zwieść reklamą czy też artykułami ze cwiczenia nic nie dają powoli ale zawsze do przodu dwa lata i ok 2-3 cm moze niedużo jak w reklamach ze 7 cm w miesiąc ale 15 cm to sredni czlonek i to na bank uzyskasz w wieku 22 lat jak zaczniesz teraz bedziesz mieć normalnej wielkości a po 5 latach kto wie jesteś jeszcze młody powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podupcysz ciulu takim czyms lepiej go obetnij mniej wstydu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze nie zwracaj uwagi na takie wpisy jak powyżej. Jestem dojrzałą kobietą miałam kilku mężczyzn i zapewniam cię że twoje rozmiary są jak najbardziej OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty babo jeszcze nie wiesz co znaczy pozadny k***s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaa ale maly siusio jak dzieciaka , biedny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem kobieta , mialam kilku partnerow ale zaden nie mial takiego malego penisa 12 cm to malenstwo , ale nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,20 nie pisz pajacu ze kazdy sie tu chwali ze ma 20 , jak faceci sie chwala to maja czym 17 , 18 cm , a taka mala glizda 12 cm to nie penis , nawet do ust nie chce sie takiego kluska brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 12:07, 12:40. Jak widzisz Autorze, tutaj możesz się spodziewać głównie niewybrednych ataków na siebie. Gdybyś miał ochotę spokojniej popisać to zapraszam monica7676@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się tym. Zdarzają się obdarzeni mężczyźni, tak samo jak głębokie kobiety, ale to margines. Dobrą techniką można nadrobić brakujące centymetry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To, że masz mniejszego,kompleksy i jesteś prawiczkiem to nie upoważnia ciebie do krytykowania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakie znów brakujące centymetry? jakie "nadrobić"? czy wy wszyscy żyjecie na jakiejś innej planecie niż ja? :( monica7676@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniko, miałem tylko na myśli brakujące centymetry w ... głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze przestań czytać takie śmieciowe fora ma których większość facetów "ma ponad 20 cm", i w którym połowa kobiet uprawiając przygody sex myśli, że liczy się tylko rozmiar. Jak znajdziesz dziewczynę na stałe to nauczysz się ją zaspokajać lepiej niż te "ogiery 20+". Aaaa i przynajmniej partnerka nie będzie bała się analu z Tobą i dzikiego seksu ze względu na rozmiar penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś wkurzyła mnie jedna panienka mówiąc, że mam za małego. Zaproponowałem jej wspólne pomiary. Panienka miała pochwę max 9 cm X 12 cm ( po pieszczotach) a ja 15 cm na 14 cm. Przestała po tym narzekać, ale i tak ją pogoniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień orientację
z takim sprzętem zawsze możesz zostać ciotą pasywem !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO "zmień orientację" Odezwał się macho z mikro Takim jak ty masz, to możesz co najwyżej robić za wykałaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,53 pogonila to ona ciebie haa haa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak płytka i z małym rozdziawem szczęk, to tylko ja mogłem ja olać. Do jaj to ona mogła sięgnac tylko w sztafecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c***y i impotenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno średni rozmiar penisa to 13-15 cm. Szału nie ma, ale nie jest źle. Mogłeś też źle mierzyć lub penis nie był w stanie maksymalnej erekcji lub po prostu takiego masz. Wszyscy się zastanawiają czy rozmiar ma znaczenie. Jedni mówią, że tak a inni - że nie. Tymczasem prawda leży pośrodku. Rozmiar ma PEWNE znaczenie, ale to zależy od kobiety co jest dla niej najważniejsze. Lepiej mieć penis o długości 12 cm i umieć go dobrze 'używać' niż mieć taki o długości 20 cm i nie umieć się nim dobrze posługiwać. To jest tylko moja opinia na ten temat. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mozna miec duzego. z******tego k****a i dobrze sie nim poslugiwac , jedno nie wyklucza drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latekaaa
Przepraszam wszystkich, ale wkradl sie czeski blad. Moj penis ma nie 12 tylko 21 cm. jeszcze raz przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialbys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no racja, jakbyś chociaż miał 13cm to by było ok bo mi akurat taki najbardziej odpowiada ale 12cm to już lekkie kalectwo, współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19latekaaa
To był podszyw z tymi 21^ Widzę, że duży odzew. Chciałbym mieć większego, niestety nie mam. Zmierzylem też obwód, niestety mam 11 cm obwodu... Czuję się podle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz jeszcze dwa lata kolego :D Zreszta odpowiednia pozycja i technika nadrobi te pare cm. Spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×