Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co przygotowujecie na święta i ile wydacie?

Polecane posty

Gość gość

Hej jak u was sprawa świąteczna w tym roku? Ja jeszcze nie wiem co przygotować i jak się ogarnąć tak żeby nie było za dużo no i też za mało. W sumie to my jedziemy w gości tzn na wigilię do dziadków, w BN obiad u rodziców, w drugim dniu jedziemy do teściów więc w sumie nie będzie u nas nikogo. Nie wiem co robic w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie będzie was w domu, to nie rób nic. Ewentualnie zrób jedno ciasto do kawy koło południa zanim wyjedziecie na obiad. Szkoda wydac pieniądze, narobić się, a potem wszystko wyrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2 plus 1
My tez wigilia u moich rodzicow i u meza, 1 dzien w gościach a 2 w domu - czas na odpoczynek po 2-dniowym turnee :D zawsze cos robię bo nie lubie z pusta reka jechac. Robię pieczonego łososia, śledzie w oleju i domowa polędwicę, dwa ciasta - sernik mocca z gruszkami i makowiec przekładany konfitura z wiśni, wafelki - dla mojego meza bo uwielbia takie przekładane masa kajmakowa. Wczoraj byłam na zakupach, kupiłam juz wszystko co mi potrzebne, łącznie z napojami, owocami i słodyczami wydałam 550 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bardzo smutne święta, 23 listopada moja siostra zginęła. Miała tylko 38 lat. Zostawiła 5 letniego synka. Nie wiem jak mamy dalej żyć. Tak bardzo za nią tęsknię. Przepraszam, że piszę o swoich problemach ale przynosi mi to ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko ma opiekę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kondolencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje Tobie i Waszej rodzinie z całego serca.. tylko czas przyniesie ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra tez miala 38 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję . Synek jej jest z tatą ale szwagier jest w totalnej rozsypce jak każdy. Przyjadą na święta do nas. Gasciu a co się stało twojej siostrze. przepraszam że pytam moja zginęła tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje 50000000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie wydam jedynie to co wydała na prezenty moja wypłata rozeszła się na rachunkach .Nawet nie mam najważniejszej rzeczy opłatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa domy obok 3 tygodnie temu umarla moja znajoma 34lata:( zostawila 3 dzieci 1,5roczku 3,5 lat i 11:(:(:(. Nie zazdroszczę im swiat:( zmarla na raka żołądka dowiedziała sie w sierpniu... smutno mi. Bratu męża zostało pewnie z rok życia..ma 34l ma raka jelita z przerzutami na wątrobę i kręgosłup...ma roczna corke. Dowiedział sie miesiąc przed porodem zony. I tak długo hu ciągnie..kilka operacji 18chemii naświetlania...tylko moj teść s*******n ma rozrusznik zastawke gruby wredny i chamski nawet dla umierającego syna żyje i ma się dobrze. Chciałabym żeby jego zabrala śmierć zamiast szwagra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pakuję walizki i wyjeżdżamy na święta z rodziną w góry. Troszkę dołożymy i fajnie spędzimy czas bez objadania się. Brakuje nam czasu w domu, więc postanowiliśmy w tym czasie odciąć się od innych i zostać sami. Noclegi w Kościelisku znalazłam na bardzo fajnej stronie http://otonoc.pl/noclegi-Ko%B6cielisko mają tam bardzo duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×