Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po PO.NKod manifestacjach, coraz mniej identyfikuje się z tym społeczeństwem.

Polecane posty

Gość gość

po prostu jest mi bardzo przykro, że tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, które są dla mnie osobiście bardzo wzniosłym wydarzeniem, szansą spotkania w gronie bliskich, ci ludzie wzbudzają we mnie wstręt do relacji między ludzkich. Obrzucanie się gófnem, prowokacje, przepychanie, szarpanie, robienie na złość, tak samo nienawiść jaką darzą do Muzułmanów Żydów i Afroamerykanów, przecież wszyscy ludzie jesteście tacy sami, żal :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to tez przesada. Czesc z nich to nie chrzescijanie wiec i tak srednio ich ruszaja swieta ale to i tak ich nie usprawiedliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie to denerwuje. Psują święta i atmosferę te hieny cmentarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy popatrzeć na ich manifestujące twarze w trakcie jak przemawiają do ludzi, jak bardzo z ich twarzy bije nienawiść do drugiego człowieka. A okupowanie Sejmu to nic innego tylko terroryzm. Są inne drogi do porozumienia, a nie trąbki, rzucanie się pod jadące samochody,ośmieszające plakaty, czy rzucanie oszczerstw. To manipulacja, prowokacja i igranie z ogniem, tak Polak z krwi i kości nie postępuje. Ludzie myślcie i miejcie oczy otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisiorstwo nie przestrzega prawa, konstytucji, prowokuje i podjudza, napuszcza na siebie ludzi, doprowadza kraj do katastrofy finansowej. Też coraz mniej identyfikuję się przez pisiorów z tym krajem, z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×