Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak znaleźć kocicę kusicielkę?

Polecane posty

Gość gość

Drogie Internautki/Internauci proszę Was o pomoc. Potrzebuję znaleźć do pracy co najmniej dwie dziewczyny, które w celu przyciągnięcia klientów nie wstydziłyby się ubrać skąpo i wyzywająco, a wręcz miałyby z tego niezły ubaw, że faceci "ślinią się" na ich widok. Czy są jakieś strony, gdzie można znaleźć takie osoby? Z góry serdeczne podziękowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqqqqq
a do czego dokladnie taka panna Ci jest potrzebna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćALINKKKAA
znam sie na tym , opisz dokladnie o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z dowolną firmą oferującą "Hostessy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej trudno Ci będzie . Wpadłem też na ten pomysł ale nie bardzo mogę znaleźć chętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki kłopot, zatrudniasz hostessy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie zorientuj się, czy w twoim mieście nie ma jakiejś grupy cheerleaderek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to jakiś drobny cwaniaczek którego nie stać na wynajęcie hostess z agencji, więc liczy na to, że przez Kafe znajdzie ochotniczki które będą się wystawiać na męskie spojrzenia za półdarmo i może jeszcze on jako szef będzie mógł je szczypnąć w tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady z tym wyzyskiem. Znam dwa zakłady fryzjerskie. W jednym pracownica latem chodzi w bardzo krótkich szortach miła zalotna nie narzeka na brak klientów. Drugi koło mojego domu drobna blondynka właścicielka sama pracuje często widzę jak latem wychodzi również bardzi sexi się ubiera nie narzeka na brak klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Potrzebuję takich dziewczyn do obsługi eventów plenerowych. Sprzedaż produktów gastronomicznych. Chodzi o to, żeby klienci na sam ich widok "nabierali apetytu". Taka osoba zarabiałaby minimum 4 K miesięcznie, ale możliwe, że dwa razy więcej. Agencje hostess wynajmują hostessy na konkretne eventy, a ja chciałbym znaleźć kontakt bezpośrednio. Na portalach za sam dostęp do profili trzeba płacić, a coś nie widzi mi się opłacanie abonamentu na każdym z nich. Kiedyś tutaj na forum widziałem opis dziewczyny, która opisywała, jak to lubi latem ubrać się bardzo wyzywająco i od czasu do czasu coś "przypadkiem" upuścić, żeby przykuwać uwagę mężczyzn, kiedy się po to schyla. Hostessy najczęściej są bardzo ładne, ale do tego potrzeba też odpowiedniego temperamentu i odrobiny fantazji, a nie będę przepytywał każdej hostessy w regionie, czy lubi to i tamto. Miałem nadzieję, że ktoś podpowie mi adres strony, gdzie tego typu dziewczyny wymieniają się swoimi pomysłami, historiami itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie znajdziesz, człowieku. Na tym forum siedzą głównie faceci i niewielka grupa kobiet, ale w większości 30+, obarczonych dzieciakami i zakompleksionych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×