Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna mnie olała???

Polecane posty

Gość gość
Zachowałeś się jak debil. Laska pomyślała, że chciałeś ją tylko przelecieć, a jak dostałeś czego chciałeś, to się wycofałeś, więc dała sobie z tobą spokój. Po co miałaby za tobą latać? Na jej miejscu zrobiłabym to samo. Odezwij się do niej i jak ci odpowie, to traktuj ją normalnie, bez głupich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tych ktorzy mnie obrazaja. To normalne ze kazdy szuka idealu, wielu moich kolegow jest w zwiazkach z kobietami tylko dlatego ze "nikogo lepszego jyz nie spotkaja" a nie z prawdziwej milosci czy namietnosci. Ja chcialem sie zakochac a ona nie do konca mu pasowala, jednak teraz z perspektywy czasu, kiedy poznalem znowu kilka lasek moze i ladniejszych ale glupszych to stwierdzilem ze jedak to byl blad ze sie tak szybko wycofalem. Chcialbym wiedziec czy mam u niej szanse ale wiem ze jak sie odezwe to ona bedzie triumfowac z tym swoim chlodnym dystansem. Gdyby to ona sie odezwala mialbym wieksze pole manewru ale nie wiem jak ja sprowokowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dziewczyna ma szacunek do samej siebie ( a ma) to po tym jak się wobec niej zachowales nie odezwie się. Po co jej d**ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś beznadziejny! Mam nadzieję, że laska oleje cię ciepłym moczem, jak już się do niej łaskawie odezwiesz (no bo najlepiej, żeby po przeleceniu i zlewce z twojej strony to ona zrobiła pierwsza :o o_O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej głupią, tego kwiatu to pół świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja dobrze zrozumiałem? Puknąłeś ją a potem przestałeś się odzywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jestes zwyklym manipulantem. Chciales ja sprowokowac zeby za toba latala a ona okryla twoje glupie gierki i cie olala. Inteligentna dziewczyna, takiej nigdy nie oswoisz swoimi prostackimi sztuczkami! Najlepiej w ogole tryzmaj sie z dala od kobiet i naucz sie szczerosci - na tym polega prawdziwy zwiazek a nie na manipulacjach druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który musi jakimś slugusem załatwiać sobie kobietę to mówi samo przez się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×