Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Wredny malpiszon to moja piekna XD

Polecane posty

I kurde powoli ogladanie dvp np na redsit gonewild dziala na mnie tak ze mam ochote zwrocic wczorajsza kolacje. Jakie to obrzydliwe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor evil podchodzisz z Kalisza? Czy wg ciebie Kalisz to dziura i zadoopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak urodzilem sie w kaliszu. Kalisz to dziura i zadvpie w chvj stary wiekszej dziury nie widzialem w sobote tylko dwa puby czynne pusto w miescie wieczorami a w dzien aut nasrane jak ja p********i powietrze jest nasaczane chemikaliami. Rzygam tym miastem choc moim zdaniem ratusz jest super, park jest naprawde piekny, ten przy teatrze i miescie. Osiedle mila to moj dom gdzie zawsze czuje raj na ziemi. Nazwa ulica adekwatna do tego jak tam jest xD. Ale ogolnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ostatnio Kalisz odwiedziłes wiesz dlaczego Kalisz to dziura bo nie jest miastem wojewódzkim spójrz na opole które jest niewiele większe Kalisz ma 102 tysiące mieszkańców a opole 120 tysięcy mieszkańców i opole jest miastem wojewódzkim i bardzo szybko pięknie się rozwija i nie jest dziurą jest ładne mamy mnóstwo knajp atrakcji w pobliżu jest nawet park rozrywki czyli jurapark krasiejów opole to jedno z najbogatszych miast w Polsce w dochodzie w przeliczeniu na mieszkańca opole jest bogatsze niż Poznań łódź czy Bydgoszcz i opole ma ogromną elektrownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jest aqua park saunarium 6 czy 8 roznych saun do tego moja ulubiona sauna sniegowa. Rytualy saunowe rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor evil a wybierzesz się kiedyś do Opola? Opole jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha debilu na geografii nie uważałeś opole to południowy zachód polski (śląsk) pamiętaj południowy zachód nie wschód tylko zachód na dole mapy ciut wyżej niż czechy opole jest blisko wrocławia i katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opole a olsztyn chvj wie jaka roznica dka mnie to sa dwa takie same miasta. Ja mam raj w warwick wiec chvj mnie twoje opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nikt ci nie każe mieszkać w opolu tylko go odwiedzić słyszałeś kiedyś bądź oglądałeś w telewizji festiwal piosenki polskiej w opolu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz sobie w google krajowy festiwal polskiej piosenki i o nim poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×