Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kakki

Przelew tradycyjny payu

Polecane posty

Witam, zamówiłam sobie dwie pary okularów z pewnej sprawdzonej strony, wybrałam płatność przelewem tradycyjnym przez payu jednak chodzi o numer rachunku, w tym numerze brakuje jeszcze jednej cyfry i jak byłam na poczcie nie przyjęli mi tego. Nie wiem o co chodzi, co z tym zrobić? Dodam, że nie "pogubiłam" cyferek, wszystko sprawdzałam ze wzorem uzupełnienia tego przelewu tak dokładnie jak ma być, tam też brakowało jednej, zdarzyło mi się też to przy zamawianiu z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nr rachunku musi mieć 26 cyfr. Nikt nie zgadnie, jakiej i w którym miejscu brakuje. Jeśli na wzorze tak mają, to tez mają błąd. Zadzwoń do tej firmy, albo napisz maila i sie dowiedz. Ostatecznie zgoogluj ich, może mają podany np. na swojej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie uczyli mnie tego w szkole, ani rodzice też nie. Dotąd nigdy nie miałam okazji zamawiać rzeczy przez internet, ani korzystać za często z komputera, jak widać nie wszyscy to potrafią i nie wszyscy są taki rozgarnięci w sieci, jejku jeśli to był dla Ciebie taki problem napisać parę wypocin to było tego nie pisać wcale, a chociaż napisać to w sposób normalny do odebrania.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, z tym "głupota ludzka nie zna granic" czy coś takiego, no nie zna, bo nie każdy jest obeznany, no co ja Ci na to poradzę, mogłeś tego nie wiedzieć, ale uważam, że to nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pytałam, której cyfry brakuje, nie wiem jakim cudem Ty to wywnioskowałeś, haha! Nie, no kto pyta nie błądzi, nie jest to chyba błędne, jedyne czego potrzebowałam to odpowiedzi na moje pytanie, a nie pisania mi, że nie myślę, lub sugerowania. To co piszesz też nie jest na miejscu, jednak internet tak działa, że każdy wszystko może..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×