Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michało28

Buty dla faceta na zimę

Polecane posty

Gość Andrius89
Całkiem niezłe, aczkolwiek te helly hansen z linku od autora wątku moim zdaniem ładniejsze i nieco tańsze. W officeshoes.pl masz dużo promocji teraz, wyprzedaże świąteczne itd. Poszukaj, ja widziałam w ich sklepie stacjonarnie dużo fajnych butów właśnie z tych marek o których piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marleszka
Mój ma dwie pary - stricte zimowe ma Timberlanda bo sobie wymarzył a na cieplejsze zimowe dni Badury półpbuty www.e-kaja.pl/produkt/66/1871/badura-4505f-367 mu kupiłam w promocji tutaj. Z obu par bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica1988
A ja na e-kaja dla siebie ostatnio zamawiałam buciki na sylwestra :) baldaccini - polecam, mega wygodne mimo szpileczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka092
Ja mojemu mezowi kupilam buty z Arcopedico. W pracy raczej stoi wiec ceni sobie wygode. Teraz ma fajne, lekkie i wygodne buty i stopy mu sie juz tak nie mecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus33
Mi się podobają te Helly Hansen z pierwszego linku, w https://www.officeshoes.pl/ jest dużo wyprzedaży zimowych, nawet za ponad połowę ceny możesz kupić markowe buty. Także może poszukaj jeszcze tam, oprócz tych Helly Hansen mają sporo innych ciekawych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robix
Officeshoes dało teraz duże promocje zimowe także jest w czym wybierać :) wczoraj dotarły do mnie zamówione u nich buty Cat, które był przecenione z 479zł na...191zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×