Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy sex w związku i miłości jest aż tak ważny

Polecane posty

Gość gość

Czy seks w waszych związkach szczególnie kochając drugą osobę jest aż tak ważny. Czy związek bez seksu jest do zaakceptowania. Czy miłość bez seksu jest do zaakceptowania. Jezeli masturbacja to choroba to częsty seks to uzależnienie i rownież choroba, Jakie jest wasze zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedz brzmi: nie jest ważny - ale tylko w przypadku gdy obie osoby w związku mają takie zdanie :) w przeciwnym wypadku taki związek po prostu nie przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli dwie osoby kochają się to wzajemnie pragną bliskości, która następuje spontanicznie. Brak potrzeby bliskości, oznacza brak miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od temperamentu. Dla jednych brak seksu wcale nie oznacza braku miłości. Miłe gesty, słowa, wsparcie w problemach, dbałość o tą drugą osobę są jej przejawem. Dla innych bliskość fizyczna jest bardzo ważna a seks bardziej cementuje więź emocjonalną. Co człowiek, to inne odczucia i ważne jest by je jak najlepiej poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość związków to przede wszystkim sex, związek bez seksu praktycznie nie istnieje. Mężczyźni myślą małym :-) Zresztą facet prawiczek dla większości kobiet to nie kandydat na partnera. Jeżeli większość związków to wyłącznie sex to ŕównież i kobiety mają potrzebę seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.07 To ile ludzie jedzą zależy od apetytu, ale każdy ma potrzebę jedzenia. Jeżeli ktoś nie odczuwa potrzeby bliskości z drugą osobą, to nie znaczy, że ma słaby temperament. Brak chęci bliskości jest jednoznaczny z brakiem miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo wazny. Ale jak go nie ma - no cuz trzeba z tym zyc. Isc na komrpomis albo sie rozejsc. Lecz nie zawsze sie da bez szkod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.23 Że wszystkim co niesie życie trzeba żyć, no można sobie w łeb palnąć. Stwierdzenie trzeba z tym żyć, jest potwornym truizmem, który kompletnie nic nie wyjaśnia. O co chodzi z tym kompromisem? Kolejne nie wiadomo co i po co i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ważny, wiadomo że częstotliwość zależy od temperamentu, ale jakieś potrzeby każdy chyba ma. Ja na ten moment mam duże potrzeby i nie wyobrażam sobie życia bez seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest paskudny jak żaby w stawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraa273232
Oczywiście, ze jest ważny. Chyba, ze są ludzie aseksualni i jeśli obydwoje nie potrzebują seksu to wtedy nie jest, ale w przeciwnym wypadku jest bardzo ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48jddnmdnd
jest ważny ale nie najważniejszy,da się wytrzymać bez niego przez dłuższy okres czasu,tez zależy od człowieka,,,dla mnie akurat ważniejsze jest wsparcie,swiadomosc tego ze mogę liczyc na drugą osobę,ze nie zawiedzie mnie,ze będzie mnie chroniła i trzymała moja stronę,,są różne sytuacje w zyciu,czasem odległość,czasem choroba wyklucza uprawianie seksu i wtedy trzeba jakos sobie radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja naprzyklad długo potrafie wyczymać ale sama mam swiadomosc tegoze staje się przez jego brak smutniejsza bardziej nerwowa depresyjna,normalne jest ze jak człowiek w związku jak kocha to chce jak nablizszej bliskości ze tak się wyraże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma ochotę na zboczoną zabawę. Jestem Kasia , moje fotki znajdziesz na http://flamingo.co.pl/ W seksie nie mam żadnych zahamowań. Uwielbiam seks analny, wejdź swoim olbrzymem w moją ciasną dziurkę i poczuj jak mój o***t pulsuje zaciskając się wokół Twojego k****a. Szalona i rozpustna o drobnych cycuszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Jestem bezpruderyjna, mam na imię Ania, najgorętsza laseczka na http://sextel.ovh/ i zapraszam na sex telefon lub luźne pogawędki.Jestem dostępna o każdej godzinie ! zapraszam panów i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×