Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie idealne to iluzja

Kobiety po 30stce, nie macie faceta bo.......

Polecane posty

Gość gość
Nie mają faceta bo mają krótkie włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botak12
BYl jeszcze inny, rozmawialismy o tym dosc wczesnie - okazalo sie, ze jest dokladnei taki sam. I teraz jak mysle o zwiazkach to mam wybor: czy chce byc na kazde zawolanie i zyc w stresie w zamian za kwiatka od czasu do czasu i poczucie ze nie jestem stara panna? Poza tym temat jest bez sensu, bo mezczyzni i tak nie chca kobiet po 30 wiec lepiej zajmijcie sie w rozwazanaich tymi przed ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
botak12 dziś BYl jeszcze inny, rozmawialismy o tym dosc wczesnie - okazalo sie, ze jest dokladnei taki sam. I teraz jak mysle o zwiazkach to mam wybor: czy chce byc na kazde zawolanie i zyc w stresie w zamian za kwiatka od czasu do czasu i poczucie ze nie jestem stara panna? Poza tym temat jest bez sensu, bo mezczyzni i tak nie chca kobiet po 30 x Ile Ty masz lat ? Chyba jeszcze nigdy normalnego faceta nie miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botak12
tak jak w nicku 12 lat mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź się lepiej za nauke dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam, bo nie poznałam takiej osoby, która byłaby mną w sensie człowieka a nie kobiety-zdobyczy zainteresowana, a ja jednocześnie nią, i z którą mogłoby coś rozkwitnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do urody przytoczę tylko słowa pewnego starszego znajomego: "Z tymi najładniejszymi nikt się nie chce żenić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zwycajnie wybrzydzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam faceta bo jestem brzydka, krzywy zgryz, cienkie wlosy, zbyt dluga szyja, jedno oko mam wieksze drugie mniejsze. Pozatym nie umiem rozmawiac z facetami, jestem powazna nie usmiecham sie, ciezko nawiazuje kontakty z otoczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lekarz
Ja jestem lekarzem mam 33 lata, nigdy nie miałem powodzenia bo jestem spokojny, nie chce mi się żyć :( lubicie bad boy ów to macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale bzdura, mój brat też jest bardzo spokojny, w twoim wieku i żaden z niego typ wojownika, a ma żonę. Jeśli niewybrzydzanie to branie pierwszego lepszego któremu się spodobałam, bez zwracania uwagi czy on mi się podoba, to tak, można powiedzieć, że wybrzydzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie wiem co wy macie z tymi spokojnym? Chciałbym spokojnego ale w ogóle takiego poznać nie mogę. Tyle że ja jestem po 40 czyli juz calkiem na pozycji straconej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam bo przez najlepsze lata swojego zycia czytaj 20-28 lat wierzyłam w faceta z ktorym nie będę nigdy. Chyba go kochałam a teraz nie nawidze. Sama nie wiem...Wszystko sie skończyło. Zaden on model gruby , z problemami skory nie mogacy miec dzieci chamidlo mani pulant i klamca, tyle ze inteligentny jak diabli. Do tego mam depresje problemy emocjonalne oraz rodzinne, kto by taka chcial? Mam problemy ze znalezieniem pracy lub zawodu a co mowic o normalnym facecie...Brzydka nie jestem raczej przeciętna. Ale po tym typie wyleczylam sie z bad boyow na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet znający życie
gość wczoraj Ja nie mam, bo nie poznałam takiej osoby, która byłaby mną w sensie człowieka a nie kobiety-zdobyczy zainteresowana, a ja jednocześnie nią, i z którą mogłoby coś rozkwitnąć. Zgłoś To przestań zachowywać się jak zdobycz to nią nie będziesz. Ale wy baby same stwarzacie poczucie bycia zdobyczy a potem płacz. Na randce PŁAĆ 50% rachunku, bądź niezależna, i wymagaj partnerstwa z rolami które chcesz mieć. Nie wal na ryja makijażu i nie przyciągaj facetów samym wyglądem jak inne durne baby. Bądź inna ale dostępna, i wygrasz nawet z "ładniejszymi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne mają klęski
gość wczoraj Co do urody przytoczę tylko słowa pewnego starszego znajomego: "Z tymi najładniejszymi nikt się nie chce żenić". Zgłoś Zgadza się, ładne nadają się tylko na seks, a potem bierze się przeciętną i dobrą gospodynie i przyszłą matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy patrzy na sam wygląd
gość wczoraj Nie mam faceta bo jestem brzydka, krzywy zgryz, cienkie wlosy, zbyt dluga szyja, jedno oko mam wieksze drugie mniejsze. Pozatym nie umiem rozmawiac z facetami, jestem powazna nie usmiecham sie, ciezko nawiazuje kontakty z otoczeniem. Zgłoś Radze ci zabłysnąć czymś innym niż wyglądem, bo na pewno masz jakieś inne dobre cechy. Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie płacę jak ide na randkę z mężczyzną ,mogę zapłacić jak to gnojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja też nie wiem co wy macie z tymi spokojnym? Chciałbym spokojnego ale w ogóle takiego poznać nie mogę. Tyle że ja jestem po 40 czyli juz calkiem na pozycji straconej. Zgłoś Znowu bzdury że po 40 jesteś już stracona. Co do tej pory robiłaś że nie złapałaś faceta? wybredna księżniczka? Tylko pytam nie oceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość północ i południe
gość dziś czyli czego/kogo szukasz? gdzie mieszkasz, bo chyba to najważniejsze, bo dystans stanowi największy problem z reguły. Rozważasz zmiane miejsca zamieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nigdy nie płacę jak ide na randkę z mężczyzną ,mogę zapłacić jak to gnojek Zgłoś tu twój pierwszy błąd, widocznie chcesz być "zdobyczą" i podporządkowujesz się już na samym początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4.28 chyba ładne i durne na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,umawiam się na randki tylko z kimś kto może być pewnym,inaczej się nie umawiam ,czyli nieznajomy odpada,dlatego nie płacę ,to wyróżnienie,jeśłi zapłacę znaczy nie chce go.poza tym ja jestem gościem pobocznym ,to nie ze mną tu rozmawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są ładne nie durne
gość dziś 4.28 chyba ładne i durne na seks Zgłoś są jakieś ładne i nie durne??? chyba nie za często spotykane okazy. Jestem facetem i seks nie jest obecnie nawet w pierwszej 10tce moich skromnych oczekiwań, i nie jestem jakimś obleśnym pastuchem z brakami uzębienia i brzuchem jak baba w ciąży. Nie pije nawet piwa, nie pale, i nie oglądam sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije piwa ani wódy
gość dziś nie,umawiam się na randki tylko z kimś kto może być pewnym,inaczej się nie umawiam ,czyli nieznajomy odpada,dlatego nie płacę ,to wyróżnienie,jeśłi zapłacę znaczy nie chce go.poza tym ja jestem gościem pobocznym ,to nie ze mną tu rozmawiasz Zgłoś Tym sposobem póla facetów jest dla ciebie baaaaardzo wązka, sama sobie utrudniasz poznanie kogoś pasującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie ja jestem tą sierotka tutaj :-) ja tylko przelotem ,pule to ja zawsze miałam wielką ale potrzebny był książe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet znający zycie 04:26 Zawsze mnie śmieszy, kiedy ktoś MI - kobiecie która najczęściej wychodzi tylko z odrobiną różu na policzkach - pisze o waleniu tapety . Albo MI- kobiecie która nigdy nie wykorzystała nikogo finansowo i zawsze była gotowa płacić swoją połowę - o zachowywaniu się jak zdobycz. Wystarczy że kobieta ma urodę (nie od makijazu tylko po prostu urodę), i już jest traktowana jak potencjalna zdobycz. Znasz życie ale chyba tylko od swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że po prostu nie miałam szczęścia poznać kogoś z kim by coś wyszło. Teraz już w ogóle poznaję mało osób, ostatnio na randce byłam z moim byłym trzy lata temu. W zeszłym roku był mną mocno zainteresowany mężczyzna, który naprawdę był inteligentny, pracuje jako redaktor, interesuje się kulturą i sztuką, no ideał jeśli chodzi o profil zawodowo-hobbystyczny, kulturalny, ale po prostu odpychał mnie fizycznie - chyba chodziło o zapach bo wizualnie był całkiem okey - nie byłam w stanie tego przeskoczyć, nie potrafiłam sobie wyobrazić, że go całuję.. No tego się nie da przeskoczyć, jak jest jakaś silna fizyczna bariera. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04;28 Dlaczego piszesz ze ladne nadaja sie tylko na seks co? 04;30 Wyglad jest wazny bo mozna sie zakochac, malo ktory facet patrzy na charakter chyba tylko 1% i potrzeba duzo czasu by poznac moj charakter, facet zrezygnuje pojdzie do ladniejszej tez z dobrym charakterem. Jestem na straconej pozycji do tego mam zanizone poczucie wlasnej wartosci, kompleksy, zamknieta w sobie, zbyt spokojna, powazna, uparta kto to wezmie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie XIV wiek
gość dziś ale to nie ja jestem tą sierotka tutaj ja tylko przelotem ,pule to ja zawsze miałam wielką ale potrzebny był książe Zgłoś No właśnie pula książąt jest bardzo wązka, niestety, musze cię zmartwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość botak12
mam 31. tak, chyba nie mialam normalnego, nie wiem, jak wyglada normalny zwiazek. i chyba szukam modela, bo skoro mam byc na kazde zawolanie faceta w lozku, a jak nie to foch, to chyba lepiej zeby byl przystojny. kobiety to nie sa jakies roboty, ze musza sobie ulzyc i do tego im byle gienek wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×