Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odpowiedź na pytanie

Polecane posty

Gość gość

Może i dla was głupie pytanie i w środku możecie ze mnie się śmiać ile chcecie jednak proszę o odpowiedź. Poniosło mnie trochę z chłopakiem w świąteczny wieczór i zaczęliśmy namiętnie okazywać sobie czułość. Byliśmy całkowicie ubrani - ja bielizna, rajstopy, sukienka, on całkowicie bielizna, spodnie . Namiętnie się całowaliśmy, dotykaliśmy si wzajemnie, po piersiach, miejscach intymnych - ja w sumie jego nie, ale on mnie tak - przez rajstopy i bieliznę, byłam podniecona więc miałam trochę mokro, jednak od dotykał mnie przez chwilę, palcem, przez ubranie, potem mógł się o mnie gdzieś otrzeć korkiem, jednak no wszystko w ubraniach. Nie miałam kontaktu ze spermą, do wytrysku raczej nie doszło, chyba, ze w spodniach. Chodzi o pieszczoty bez penetracji, nawet palcem, w ubraniach. W tej sytuacji jest jakieś ryzyko ciąży? Nawet jeśli byłam w okresie dni płodnych. Wiem, że może pisanie na forum nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale nic lepszego ni przyszło mi do głowy. Proszę o odpowiedzi, wytłumaczy mi to ktoś dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odróżniasz czułości od pożądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz racje, pożądanie. Jednak możesz mi odpowiedzieć na to czy jest tu jakieś ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są święta Bożego Narodzenia więc może cud się stanie i będziesz. Jednak na pewno nie będzie to dziecko twojego chlopaka. Nie jesteś w ciąży. Z takiej sytuacji nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ja przy tym byłam, by to oceniać? masz mózg to sobie oceń ryzyko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób sobie test - zdradzę Ci, ze można go kupić w aptece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co test? Szkoda kasy! Jeśli już to może być pozamaciczna. Wtedy wyrosnie ci ciąża tam gdzie cie dotykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest ryzyko w takiej sytuacji? Wiem, że nie było przy tej sytuacji nikogo prócz nie i mojego chłopaka. Żałuje tego co zrobiłam, bo chyba jeszcze nie jestem gotowa, ale to musztarda po obiedzie. Po prostu pytam się czy istnieje ryzyko ciąży bez stosunku? Kiedy to okazywanie pożądania przez pieszczoty, dotykanie miejsc intymnych przez ubrania? Odpowie mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np na udzie :)))) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę tu mówić o jakimkolwiek ryzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak - ciąąa z pewnością będzie i urośnie Ci za uchem albo na udzie. Tak jak ktoś napisał -ciąża rośnie w miejscach dotykania ;)))) A na poważnie - nikt Ci nie powie. Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli naprawdę istnieje ryzyko? Żeby zajść w ciąże bez seksu? test po 14 dniach najlepiej wykonać tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, zrób test. Zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Poczytaj o testach, które możliwie najwczesniej wykrywają ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, tylko teraz pytam i chce wiedzieć, już nie chodzi o stricte moją sytuację, ale czy naprawdę można zajść w ciąże przez ubranie? Bez seksu? z dotykania się? Jak? Wytłumaczy mi ktos? Na biologii o tym nie uczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpisz czy o drogę pytasz? ;)))))) Nie mozna być aż taką dyletantką, nawet w dobie gimbazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kpię, ale osoba wyżej napisała zeby zrobić test... czyli jakieś szanse są? Chodzi o to że było to tylko albo aż dotykanie, jednak w ubraniach. Członek nie miał bezpośredniego kontaktu z pochwą, może poprzez przypadkowe otarcie, ale to przez warstwy ubrań. Członek nie był też na zewnątrz, wiec o wytrysku na zewnątrz nie ma mowy, wgl wytrysku raczej nie było. W chwili namiętności to było dotykanie się i po prostu pytam czy niesie to ze soba ryzyko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×