Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolantakik

Depilacja laserowa klinika estetica

Polecane posty

Gość gość
Czy te odrastające włosy były rzadkie?Czy poprawiłaś ponownie depilację?Prawdopodobnie po 3 depilacji włosy całkowicie zanikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula127
Ja pół roku temu też właśnie robiłam depilację laserowa w tym gabinecie Klinika Estetica. Także jakoś maja naprawde na wysokim poziomie. Owszem jeden zabieg nie wystarczy ale naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim czasie po zabiegu wyrastają z powrotem włoski.Czy po zabiegu ciało jest gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
Ukazdego inaczej,ale na pewno na jednym zabiegu sie nie skonczy. Polecam oferte www.medilaser.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuniasw2
Wg mnie Klinika Estetica to najlepszy gabinet medycyny estetycznej w Polsce. Widać, że firma się rozwija mają już swoje siedziby w 4 miastach Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masteriaa
Nie mam pojecia czy najlepsi w polsce czy nie, ale klinika estetica mnie tez zaskoczyla pozytywnie oczywiscie swoim profesjonalizmem makijaz permanentny ktory mi wykonywali zostal zrobiony perfekcyjnie jestem zadowolona i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogna 55
Hej Ewa, zabieg depilacji laserowej jest prosty i bezpieczny tu masz filmik o depilacji laserowej https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj też że cena zabiegu nie jest , polecam poczytać o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuś 22
! Nie radzę sobie z nogami. Mam same krosty, a potem blizny. Zastanawiam się nad depilacją laserową, ale nie mam pojęcia jaki laser wybrać. Podobno Palomar Vectus jest najlepszy, trochę o nim poczytałam http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani doktor 29
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyJestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 123
Kuzynka miała depilację laserową, i to był właśnie Vectus. Jest mega zadowolona. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu.Słyszałam, że po depilacji innymi laserami można mieć nawet oparzenia. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 30
Dzisiaj umówiłam się na trzecią depilację. Jestem bardzo zaskoczona. Najważniejszy był dla mnie godny zaufania gabinet z najnowszym laserem. Naprawdę warto. Dużo dowiedziałam się tu www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego. Przekonałam się na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 21
Moja siostra zdecydowała się na depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to dowiedziała się, że najlepszy jest Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Sama byłam pod wrażeniem rezultatu. Po jednej sesji widać było działanie lasera. To była słuszna decyzja. Nie czuła bólu. Mega skutek. Jeśli nie wiecie czy warto wybrać depilację laserową, to gorąco gorąco polecam. depilacja-laserowa.bydgoszcz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezbolesna 30
Zobaczcie wyszukałam ciekawą wyszukiwarkę salonów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać po miast. Nic trudnego. Wystarczy wpisać wasze miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wybrać salon kosmetyczny z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 44
Znalazłam interesującą stronę o wszystkim metodach depilacji http://depilacja24.pl Fajna sprawa. Nie wiedziałam, że jest aż tyle sposobów usuwania włosów. Zawsze używałam jednorazowych maszynek. Bardzo zainteresowała mnie laserowa depilacja. interesuje mnie jak wpływa laser do depilacji na tatuaż , ktoś z tatuażem się depilował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filonaa99
Estetica na Sławkowskiej - kojarzę, robiłam tam depilację laserową. Natomiast co do kwestii depilacji laserowej na skórze pokrytej tatuażem - nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie. Z tego co pamiętam (depilację laserem robiłam dwa lata temu, nie pamiętam dokładnie przeciwwskazań) ale z tego co kojarzę to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat w Estetice w Katowicach robilam depilacje laserowa - z tego co pamietam to osoba, u której ma być przeprowadzony zabieg, musiała spełniac kilka warunkow, jednym z nich jest, żeby nie opalała się przynajmniej przez miesiąc przed planowanym zabiegiem. Poza tym skóra w obrębie depilowanej powierzchni nie może być sucha lub podrażniona - nie można było stosować kremów depilujących na jeden tydzień przed zabiegiem i jakis tam rodzajow masci z witaminami. Potem mialam taki wywiad z kosmetologiem i probe laserowa. No i potem sam zabieg. Jak dla mnie praktycznie bezbolesny :) a juz na pewno wart swoich efektow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja polecam zabieg depilacji laserowej, robiłam mś temu pod pachami i wyszło super. Włoski mi nie odrastają, a skóra jest gładka. Bardzo fajniemi ten zabieg zrobiła kosmetyczka z kliniki MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/ super osoby tam pracuja , polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja znam salon Estetica ale w Krakowie, świetne miejsce i efekty po depilacji tez rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×