Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Be2 co myślicie to oszuści?

Polecane posty

Gość gość

Ma ktoś doświadczenie z tym portalem randkowym? Wczoraj się zarejestrowałam i jeszcze nie zapłaciłam i nie mogę nawet obejrzeć zdjec facetów ani im odpisać Co mnie zastanowiło to to że dostałam na maila ze 20 maili ze wiele osób do mnie pisze wiadomości. tomek marcin Wojtek Michał itp a tak serio jak weszłam na swój profil to mam raptem 3 wiadomości. Dlatego śmierdzi mi to oszustwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak oszuści.Dzisiaj zabrali mi z kart około 120zł po miesiącu używania konta premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrezygnowałam z premium, z subskrypcji. kasę dalej zabrali z konta. Zmieniłam kartę, zastrzegłam starą i dziś dostałam list z niemiec ze mam zapłacić 117 euro!!! a jak nie to straszą firma prawnicza :/ Macie jakieś doswiadczenia takie? i co zrobiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zrezygnowałam jeszcze zanim zapłaciłam bo właśnie też dostałam z kilkadziesiąt wiadmosci i byłam zdziwiona i wyczulam ze to scie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NET14
Be2 portal omijać szeroki łukiem bo was wyczyszczą wam koto z pieniędzy. !!!!!!!!!!!!!!! Nie płacić paypay bo dostaną dostęp do konta i będą pobierać cyklicznie 2x do roku pokaźnie kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do prokuratury ich za łeb. Jestem zagranicą. Ale nie wiem czy nie zgłoszę tego faktu. Każda usługa podatek, ubezpieczenie pojazdu przychodzi list do zapłaty 2-3 tygodnie się ma. Tu barią kiedy chcą i ile chcą nie powiadamiają o odnawialnej usłudze ani eamil ani listownie. Zamoknąłem konto po 2 tygodniach a oni nadal potrącali. Powstało kilka takich portali oszukańczych. Nie chce sobie działają na ich Luksembuskim rynku. Sprawę trzeba nagłośnić i pozamykać strony lub niech się nie pokazują na terenie polski piszczę do listy i skargi do rzecznika Konsumentów. Niech coś z tym zrobią tym dziadostwem. !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym potwierdzić opinie przedmówców. Be2 to trefny portal. Konta są fikcyjne. Nie są w stanie nawet zaproponować zadeklarowanej liczby potencjalnych partnerów. Nie ma z nimi kontaktu, ponieważ na maile odpowiada automat. Nie ma innej możliwości jak płatność kartą, z.której bezprawnie pobierają później opłaty, i to bardzo wysokie. Omijajcie z daleka, bo nabijają w butelkę samotne, spragnione uczucia osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doster
Ja zwróciłem uwagę na fakt, ze zdjęcia kobiet, które się mna zainteresowały, albo napisały, są przymglone, ale pomimo to zawsze jednak widać, że to atrakcyjna osoba. To od razu wzmożyło czujność, od czasu jak miałem przypadek z Pobieraczkiem, podobnym naciagaczem, na zasadzie zastraszania komornikiem, nie podaję na necie nr karty.bankowej. I podsumowanie: Nie bójcie się komornika, ani niczego. Blokujcie karty i to wszystko. Śmiejcie się z siebie, ze tak łatwo dajecie się zastraszać słowami na necie typu 'sąd' czy 'komornik'. Niektórym to nie daje spać i psuje humor. Nie dajcie sie. To są bzdury! Nie będzie ani sądu ani komornika! To są tylko słowa przed którymi czujecie podświadomie strach. Walczcie z tym uczuciem! Oni na tym żerują, Macie więc przed soba nie walkę z głupim Be2, a walkę z sobą, a tę należy wygrać. Moze to się kiedys w życiu przyda i w innych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałem się tam .Moje wrażenia . Stare rozwódki z dziećmi lub bez. Szkoda czasu na takie kobiety. Jak z jednym taka flądra nie wytrzymała to z innym będzie to samo. Ten portal można porównać do komisu z używanymi samochodami . Jedne samochody są z mniejszym przebiegiem inne - z bardzo dużym . Są młodsze i starsze roczniki . Nie które miały już kilku właścicieli . Niektóre nie przedstawiały tam już prawie żadnej wartości albo miały włącznie wartość zabytkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podzielam opinie wcześniejsze odnośnie nieuczciwości tej firmy. Obecnie działa jako portal Singles 50. Konta fikcyjne, np. właściciel winnicy z Hajnówki albo doradca energetyczny! Tuż po zarejestrowaniu się nastąpił wysyp wiadomości. Rewelacja. Czekałam tydzień czasu na odpowiedź na maila, kiedy i w jakiej formie mogę wypowiedzieć umowę po wybraniu opcji 1 miesiąca. Wysłałam jeszcze dwa maile w tej sprawie. Zamiast odpowiedzi - cisza, więc zlikwidowałam konto. Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma się co przejmowac

Generalnie również przechodziłem ten problem z be2. Jednak tak naprawde nie ma się czym przejmować, dlaczego ? 
- Po przeczytaniu tego co ten portal wyprawia poczytałem sobie anglojęzyczne fora - tam jest dokładnie to samo czyli strasza windykacją ale nie osmielają się jej robić dlatego, że działaja poza prawem. Tam również ludzie zastanawiają się jak to jest możliwe, że to badziewie jeszcze działa.

Dla uspokojenia proponuje następujące sposoby postępowania:
1. Jeśli już wysyłasz im rezygnację z konta premium pod żadnym pozorem nie podawaj żadnych innych danych poza adresem e-mail (imię nazwisko i adres wymyśl sobie)
2. Nie wysyłaj faksu
3. Jesli już piszesz do nich email w sprawie rezygnacji zrób to wykorzystując od razu trzy ich adresy czyli: serwisklienta@be2.pl,
ochrona-danych@be2.pl,  fb@be2.com oraz do wiadomości:  uokik@uokik.gov.pl
4. Nawet jeśli przyjmą rezygnację zablokuj kartę dlatego, że na anglojęzycznych forach pojawiają się wiadomości iż mimo rezygnacji i dezaktywacji konta pieniązki potrafiły zniknać. Co prawda bank uwzględni nieautoryzowana transakcję ale po co robić sobie problem skoro można wyrobić nowa kartę. 
5. Nie przejmuj się ządną windykacją - jest nie do przeprowadzenia.
6. Nie reaguj na żadne listy od nich. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..mnie tez "okradli"

I te wszystkie działania pomogły? Wystarczy zdezaktywować kartę i miec w d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..mnie tez "okradli"
Dnia 16.07.2017 o 19:01, Gość gość napisał:

ja zrezygnowałam z premium, z subskrypcji. kasę dalej zabrali z konta. Zmieniłam kartę, zastrzegłam starą i dziś dostałam list z niemiec ze mam zapłacić 117 euro!!! a jak nie to straszą firma prawnicza 😕 Macie jakieś doswiadczenia takie? i co zrobiliście?

Własnie coś wiecej w tej sprawie? Skąd mieli prawdziwy adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUSCI

Dziwi mnie jakim cudem ta firma jeszcze funkcjonuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSzUkana
Dnia 16.07.2017 o 19:01, Gość gość napisał:

ja zrezygnowałam z premium, z subskrypcji. kasę dalej zabrali z konta. Zmieniłam kartę, zastrzegłam starą i dziś dostałam list z niemiec ze mam zapłacić 117 euro!!! a jak nie to straszą firma prawnicza 😕 Macie jakieś doswiadczenia takie? i co zrobiliście?

I jak dalej potoczyła sie sprawa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatJAS
Gość martinka

CZ ktos z Państwa ma pomysł jak skutecznie wypowiedziec im umowe?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny1

Jakis konkretny namiar na gagatkow? Slad, poszlaka, skoro .pl to sa gdzies tu....moze wsrod nas.....jesli to czytasz IDĘ PO CIEBIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejny1

Jakis konkretny namiar na gagatkow? Slad, poszlaka, skoro .pl to sa gdzies tu....moze wsrod nas.....jesli to czytasz IDĘ PO CIEBIE. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O co kaman

Czy trzeba przyjmować się pismem windykacyjnym od be2 z informacją że mam do zapłacenia około 100 €? Zastanawia mnie skąd mieli jeden z adresów pod którym mogłam przebywać? Czy miał ktoś podobną sytuację, jak z tego wybrneliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nie polecam logowania na portalu be2. W razie problemów z tym portalem polecam zapytać o poradę.  W razie problemów z serwisem be2 z całego serca polecam anty-portal.pl, udzielają szybkiej porady, przekazują konkretne informację, pomagają w pomyślnym załatwieniu całej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inż. budownictwa

Jeśli Ktoś ma z be2 problem zaprasza do kontaktu: mario5475@interia.pl.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipinka

Witam...Ja tez mam z be2 problem.        Moze zróbmy pozew zbiorowy przeciw be2 .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Windykacja w be 2

A czy czyjąś sprawa z nieoplaconym abonamentem faktycznie zajął się windykator ? Czy ich straszenie to tylko słowa ? 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianek

Ja zamiast portalu randkowego polecam wam Biuro matrymonialne www.zolyty.pl z Czerwionki-Leszczyny. To tam znalazłem swoje szczęście i kobietę swojego życia. Jestem pewny, że nikt was nie oszuka, mają wielu klientów z całej Polski i wiele pozytywnych opinii. Nikomu nie zdarzyła się żadna krzywda, swatka Ania wielu ludziom pomogła znaleźć miłość. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Czy ktoś nie zapłacił i miał problemy? 
bank zwrócił mi pieniądze i teraz straszą mnie windykacja . Nie wiem co robić? #tematdlauwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
Dnia 26.08.2019 o 21:48, Gość Filipinka napisał:

Witam...Ja tez mam z be2 problem.        Moze zróbmy pozew zbiorowy przeciw be2 .:)

Jestem za !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Korzystałam z wielu portali randkowych, jednak na żadnym długo nie zagościłam. Postanowiłam, więc udać się do biura matrymonialnego, a konkretnie do Centrum Zapoznawczego Zolyty z Czerwionki-Leszczyny. Fajna babka prowadzi biuro, jest tam bardzo miłą atmosfera i właśnie z pomocą swatki Ani poznałam super faceta. Serdecznie polecam to biuro, bo naprawdę znają się na tym co robią i robią to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka25

Witam, ja też chciałam opisać tą samą sytuację... dostałam po raz drugi list od nich w języku angielskim, w pierwszym była mniejsza kwota w drugim dwukrotnie większa, nawet druczki mają przygotowane na pocztę... I zastanawia mnie fakt, że dostałam to na adres chłopaka, którego nigdy w życiu tam nie podawałam i trochę jestem w szoku. Co prawda z chłopakiem już nie mieszkam i nie chciałabym, żeby miał jakieś problemy, żeby ktoś przyszedł do niego czy coś w tym stylu. Prawdopodobnie podałam tam swoje dane, ale raczej nie maila bo jak wzięłam przypomnij hasło to nic na maila nie dostałam. Zakładałam mojemu tacie i dopiero mnie olśniło, ale jest taka godzina, że nie mogę do niego teraz zadzwonić i poprosić go a maila... Jutro od razu po przebudzeniu dzwonie do Niego i mam nadzieję, że coś będzie miał na mailu.. Podawałam swoje dany karty na pewno bo mój tata nie posiada 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×