Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hey_113

Co powinnam teraz zrobić?

Polecane posty

Gość hey_113

Witam :) Mam 17 lat. Na swoim półmetku poznalam sie blizej z pewnym znajomym. Dosyc szybko zbudowalismy miedzy soba relacje, w której skoncentrowalismy sie na sferze bardziej fizycznej. Nie wiedzialam co do niego czuje. Byliśmy "para" ale pewnego dnia w szczerej rozmowie przyznaliśmy ze poszlo to za szybko. Ustaliliśmy ze poznamy sie od nowa i zaczniemy od poczatku. Spodobal mu sie ten pomysl, twierdzil ze nie chce sie rozstawac, ze mu zalezy. Potem zaczal przy mnie pisać do swojej przyjaciółki. Zachowywal sie bardzo chamsko. Jego kumpel mowil mi ze mu zalezy, a on twierdzi ze NIE WIE co czuje i czy chce sie ze mna spotykac. Ja uswiadomilam sobie ze troche za nim tesknie. Co powinnam zrobic ? On nie umie rozmawiac o uczuciach, mamy spedzic razem sylwestra (taki byl plan zanim sie rozstalismy). Nie wiem co robic, on zachowuje sie jakbym nic dla niego nie znaczyla, jakbym byla tylko zabawka. Jego przyjaciel twierdzi ze mu zalezy. Pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jakis czas trzymaj go na dystans, nic nie wspominaj o wspolnym sylwestrze. Zobaczysz czy zacznie dopominac sie o kontakt. Ten miles raczej Sam nie wie czego chce, moze jak zobaczy ze oddalilas sie Od niego to zadziala jakos ale tez mie to byc taki type ktory tylko lubi ,,gonic kroliczka" a nie go zlapac ... Powinnas rozejrzec sie za kims innym, umawiac sie z innymi jesli inni faceci sie kreca kolo Ciebie, a nim nie zaprzatac sobie glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*ten koles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey_113
Dziękuję za pomoc :) mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey_113
Odezwal sie, twierdzil ze nie jest mu obojetne zebym na nim byla, a teraz od kilku dni znowu zero odzewu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×