Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kużajka sposób domowy usuwania

Polecane posty

Gość gość

wyczytałam że ocet z cytryną i że po 5 tyg zniknie a ona 2x większa jest a mineło ponad 5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie źle to robiłać moczysz skórk z cytryny w occie i przykładasz na noc z opatrunkiem i grubą skarpete na noc po trzech dniach to miejsce tak brzmieje ze właśnie wyglada jak by to pałatajstwo urosło a to nie to tylko uwypukla sie i mas możliwośc po kawałku odrywać tylko problem polega na tym ze dalej przykładasz na noc lub chociaz kilka godzin i dalej odrywasz a to jest mega bolesne PO DWÓCH TYGODNIACH SAMA KURZAJKA MÓWI CI PAPA JA JUZ WICEJ NE CHCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogło po 3 dniach całkowicie. Skórka od cytryny siedziała w occie 2 dni, a potem skórkę zakleilam plastrem, potem bandaż i z tym chodziłam, wymienialam na nowe rano i wieczorem. Pulsowalo i bolało, następstwem czarna kurzajka odpadla. Na okoliczne zdrowe tkanki nie oddzialuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki widocznie coś zlę robiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem za ziololecznictwem ani homeopatka, ale jesli chodzi o kurzajki to te ziele - glistnik jaskolcze ziele http://pl.herbs2000.com/ziola/glistnik.htm naprawde dziala. nie mam pojecia skad je wziac teraz, ja kiedys dostalam kurzajke na palcu i przypomnialam sobie jak mi babcia o tym mowila, wiedzialam gdzie to roslo, poszlam zerwalam i tym sokiem posmarowalam kurzajke, tylko raz i wystarczylo, to bylo dobre ponad 10 lat temu i do tej pory zadnej wiecej nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziele jaskółcze o tej porze roku nie rośnie a cytryna z octem jest skuteczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może w jakieś zielarni będzie (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domowymi sposobami można je usunąć, ale trwa to dłużej http://www.laroche-posay.pl/s%c5%82owniczek-urody/Wra%c5%bcliwa-sk%c3%b3ra-g%c5%82owy/Brodawka-gt1425-w3528.aspx?type=defTopic&idList=1425&value=3528 w aptece można kupić lakier albo środek do wymrażania i to natychmiast działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×