Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aldona1976

przedstawienie przedmiotu na zdjęciu

Polecane posty

Gość Aldona1976

cześć, dostałam już którąś informację zwrotną w ankiecie, że w moim sklepie głównie grafika dotycząca przedmiotów wygląda fatalnie, że te zdjęcia są w zły sposób przedstawione. niestety nie mam pomyslu jak to lepiej ująć, fotografie same nie mogą być złe bo są robione z minimalną ilością tła wiec chyba sposob ich zaprezentowania na stronie nie gra. jakie są możliwości zmiany ttakich kompozycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodująca
no to już w takim przypadku wchodzą w grę tylko galerie przedmiotu. bo zwykłe wstawianie z zewnętrznego serwera nic ci nie da, bo to tylko zwykłe zdjęcia bez ramek bez niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczek87
Też tak myślę i właściwie w takim przypadku ograniczać Cię będzie wyobraźnia, bo galerii jest bez liku. A jeśli można wiedzieć, to jaki masz asortyment? To ważne pod kątem określenia czy masz mieć lepiej jakąś fantazyjną czy lepiej elegancką galerię. Wtedy takiej szukasz, wykupujesz w jakiejś firmie i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze lepiej elegancką bo to podkreśla profesjonalizm a nawet jak gówniara kupuje coś na necie to woli myśleć że jest traktowana jak księżniczka ;) a poza tym tego typu galerie są bardziej przejrzyste niż inne. Ja obsługuję u szefa fotolister i daje radę jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BąsyDąsy
Jakie drogie?? Mój program kosztuje mnie 4,50 zł na miesiąc. Jak dla CIebie to drogo to ja nie wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milanowskiipartnerzy
twój program chyba robiło dziecko w paincie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BąsyDąsy
Ja wiem, że śmiesznie tu się ponabijać ale moja wypowiedź żartem nie była, całkiem poważnie tyle mnie kosztuje wykupienie Fotolistera na miesiąc i bycie mega zadowolonej z efektu współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzanowski
a potwierdzam, potwierdzam. sam mam od esprzedaży trzy elementy w swoim sklepie i rzeczywiście, rzetelnie się tym zajmują właściciele, ceny nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×