Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
domiak12

Smutno mi tak jakoś ;x

Polecane posty

Czesc, jak zly dział to przenieście. Ogółem od 3 dni mam taki głęboki wewnętrzny smutek ;C Na świeta przyjechał do mnie starszy brat (bardzo dawno go nie widziałem) no wszystko fajnie ;D świeta itd. ale jakoś od niedzieli mam taki głęboki smutek ogółem że pojedzie (przyjedzie do mnie albo ja do niego jeszcze na ferie i potem też pewnie) ale jakoś mi tak smutno do tego po sylwestrze mam iść do szkoły gdzie mam 2 zagrożenia, nie chce tam iść wgl dogaduje się z wszystkimi i ogółem jakos leci ale taki smutek mam w środku. Smutek że pojedzie i bedzie tak po staremu, mieszkam od roku bez ojca - jeśli chodzi o $ nie narzekam ani nic ale też dziś oglądałem zdjecia i kasety z dzieciństwa i jeszcze bardziej mi smutno. Nie jestem wrażliwy bardzo rzadko płacze (nawet nie pamietam kiedy) w sumie to można powiedzieć że w ogóle nie płacze, ale taki smutek mnie nachodzi jakby na płacz i potem znów normalnie, gryzie mnie to strasznie. Aktualnie też nie mam bliskiego przyjaciela żeby pogadać, wyjśc w sumie to mój dzień wygląda tak: Wstane 11-12, potem komp i TV i dom, posiedze do 2-3 i spać i tak w kółko. Ogółem teraz tak myślałem żeby iść pobiegać (mam dobrą forme) ale z bratem własnie biegamy i jak pomyśle że sam mam iść do lasku pobiegać to aż mnie za serce łapie, dawno go nie widziałem i w ogóle wiem że to nie rozłąka na długo, ale strasznie mi smutno się robi ;( PS: brat jedzie jutro po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×