Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AlaAla136

Zarobki, czy to dużo ?

Polecane posty

Gość AlaAla136

Naszło mnie pytanie, ponieważ ostatnio rozmawiałam z koleżankami. Nie wiedzą oczywiście ile zarabiam z mężem, ale wyszło z rozmowy przypadkiem, że gdyby one miały 10 tys na rodzinę to byłoby po prostu super. Czy to naprawdę dużo wg was, mając 2 dzieci na utrzymaniu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje, że to niezbyt dużo. Tak na styk raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sporo jeśli to wynagrodzenie netto zależy też jakie miasto, jaki kredyt i na ile dodatkowych zajęć posyłacie dzieci. Ja bym była zadowolona jeśli bym tyle miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAla136
miasto średnie, dodatkowych zajęć płatnych na razie brak bo dzieci małe są. Kredyt jak to kredyt :) i oczywiście netto :) Mi się wydaje, że żyjemy normalnie, na pewno nie na bogato. Znajome jednak (nie wiedząc, że tyle mam) zachwycały się taką kwotą i w sumie to nie wiedziałam co powiedzieć w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na polskie warunki to dużo, sama nie znam nikogo kto tyle ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAla136
"Jak na polskie warunki to dużo, sama nie znam nikogo kto tyle ma". Może po prostu nie wiesz, że ktoś tyle ma ? :) Tak jak moi znajomi. To naprawdę z łatwością się rozchodzi, na wiele małych rzeczy nawet. To nie jest na tyle dużo, by było po kimś to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy czy ma sie kredyt czy nie, bo to jest jednak duze obciazenie. szalu nie ma ale mozna normalnie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idiotyczne pytanie! dla jednych jest to duza kwota a dla innych normalna a dla jeszcze innych malo apetyt rosnie w miare ...zarabiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×