Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antoinette876

problem z mężem

Polecane posty

Gość Antoinette876

Dziewczyny, mam wrażenie, że mój mąż coś kręci. Po świętach tylko utwierdziłam się w tym fakcie i na poważnie zaczynam się zastanawiać czy on przypadkiem nie ma jakiejś baby na boku albo jakichś lewych interesów. Fakt, że pracuje na zmiany ale nie dostał żadnego awansu ani nic a co raz żadziej bywa w domu, przy czym zamiast być co raz bardziej zmęczonym to zaczyna się zachowywać jak co raz mładszy. To mi zaświeciło czerwoną lampkę nad głową ale czara goryczy przelała się gdy na święta wybył z domu tłumacząc się pracą i premią za to, ale pracuje tam od kilku lat i nie słyszałam, żeby ktoś tam w święta musiał pracować. Co ja mam robić?? A jak go fałszywie oskarżę i straci do mnie zaufanie za jakieś moje domysły? Normalnie bym zapytała wprost ale boję się, że przez to się ode mnie odsunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dajesz mu powody do posaidania innej "baby"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoinette876
Ja z natury jestem bezpośrednim ale spokojnym człowiekiem. On zawsze powtarzał, że mnie kocha, że cieszy go to, że jestem ustatkowana. Ale najwyraźniej przestało mu to odpowiadać. I jeszcze bym to zrozumiała gdyby chciał coś zmienić, na każdego przychodzi czas do zmian w życiu. Tylko, że ja w takiej sytuacji pytałam go, kiedy zechciałam chodzić na taniec towarzyski czy by nie poszedł ze mną. Kilka takich sytuacji było. On jednak zamiast coś wspólnie robić jakby się ode mnie odsunął, nie proponując niczego innego nawet gdyby mu to nie odpowiadało. Nie jestem panikarą ale widzę, że już sama sobie nie poradzę bo za daleko to dobrnęło w złą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... może to kwestia wieku, zmian temperamentu, pewne spowolnienie. Często wymagania kobiet z wiekiem rosną, a facet nieubłaganie w zawstydzeniu traci ...możliwości. ;-( Zawsze najlepsza rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestes w ciemnej doopie. a w nowym roku zalozysz temat, ze maz cie zostawil i jestes rozpaczona. samo zycie, witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrego jelenia jest ciężko zdobyć,a jeszcze ciężej utrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacoźlewyszła
powiem tak nie każdy ma tragiczną sytuację i być może u ciebie jest to zwykły kryzys tylko większy niż zwykle ale wkrótce wszystko wróci do normy. ale są i złe zakończenia i ja żałuję że w porę nie przejrzałam na oczy bo trzeba było wynająć detektywa z czego się tylko śmiałam wtedy, a miałabym dowody na to że mnie gnój zdradzał i nie musiałabym się z nim szarpać w sądzie o orzeczeniu o winie, bo by było wszystko jasne.. przemyśl wszystko, dąż do tego żeby się pogodzić. ale jeśli będziesz pewna że nic z tego - nie miej skrupułów bo to on ciebie przerobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozolna
rozważna rada :) droga założycielko tematu ja bym to rozegrała tak że trochę bym poszpiegowała jeśli nie sama to z czyjąś pomocą koleżanek na przykład. albo jak nie chcesz nikogo angażować to można profesjonalistę wynająć w takim miejscu http://www.spyshop.pl/content/prywatny-detektyw-63 i wtedy jeśli okaże się że on nic nie ma na sumieniu to wyrzuca się to z pamięci on o niczym nie wie i wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykańskisen
niestety miałam okazję do skorzystania z usług pana ze spy shopu. niestety bo w moim przypadku okazało się że powinnam mężowi poza rozwodem jeszcze łeb ukręcić. ale sama usługa ok, żadnych zastrzeżeń także cenowo przystępnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×