Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy mozna tak za kims tesknic?

Polecane posty

Gość gość
09:42 Człowiek idealizuje to co niespełnione.. Szkoda że czasem nawet ta wiedza niewiele pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek idealizuje to co niespełnione.. Szkoda że czasem nawet ta wiedza niewiele pomaga. xx Wiele osób mi to mówi, dużo osób o tym pisze, że w rzeczywistości wygląda to jednak inaczej od tego co mamy w głowie . Ale wiecie co ja nadal chcę żyć z tym moim ideałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to masz problem, że chcesz. Sama przedłużasz cierpienie. Odcięłaś się fizycznie od tego "ideału"? Ile to już trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwa to rok i nie przestaje. Tak nie widuje jej już ale mam nadzieję że dane mi będzie ją jeszcze spotkać. Wiem że to co napisze będzie dziwne, bo nigdy z nią nie byłem i prawdopodobnie nigdy nie będę ale wiem jedno. Życie bez niej jest dużo gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ideały nie istnieją ale trafia się człowiek którego za żadne skarby nie zamienilibyśmy na kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona33

U mnie już 6 rok. Jak sobie pomóć? Nie widujemy się 1.5 roku, z mojej strony kontaktu brak. On przypomina mi się co jakiś czas.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A..

Oczywiście,że można. U mnie niestety bez żadnego kontaktu. A tęsknota nadal trzyma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można, i można bardzo długo.. mi mija już chyba 7  miesiąc, a ja dalej tęsknię. Chociaż bardzo chce zapomnieć, ale nie potrafię... Myślę, że jeżeli kogoś się naprawdę kochało można chyba całe życie, chociaż jest to wyniszczające psychicznie i fizycznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×