Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Części do dostawczaka

Polecane posty

Gość gość

Witam, potrzebuję części zamiennych do dostawczaka IVECO. Gdzie kupię coś w rozsądnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach70
Interesuje Cię sprzedaż internetowa czy wolisz bezpośrednio? Jak to drugie to powiedz skąd jesteś, mam parę miejsc, w których zamawiam części do daily zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traka
A co to za miejsca? Sprowadzasz z hurtowni na własny użytek czy jakieś większe ilości na firmę? Ile się czeka na dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stach70
To zależy. Jak zamawiam w celkar to zwykle nie ma problemów i jak coś jest dostępne to za 2-3 dni mam. Chyba że akurat jestem u szwagra to wtedy kupuję bezpośrednio bo w Białymstoku mają swój sklep. A że bywam u niego co jakiś czas to zawsze z czymś wyjadę. Ja akurat kupuije na firme ale to nie jest nic dużego, kilka wozów, wozimy wody mineralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumpel rozwalił nam busa którym wozimy się i sprzęt zespołu. Mechanik powiedział że praktycznie całe zawieszenie jest do wymiany nie wspominając o takich detalach jak zderzak maska i reflektor. Drzwi chyba też. Potrzebujemy załątwić sprawę jak najtaniej i najlepiej szybko bo za dwa tygodnie musimy jedziemy grać koncerty w paru klubach. Macie jakiś pomysł skąd wziąć tanie części?? Samochód to iveco daily bus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, daj znać, skąd jesteś, to może uda mi się coś doradzić. Prowadzimy sprzedaż IVECO Daily i często oferujemy części w promocyjnych cenach. Nasze oddziały znajdziesz na www.grupadbk.com W razie pytań pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałSpeed
Zdecydowanie łatwiej będzie jak faktycznie podasz lokalizację bo trudno doradzić coś nie wiedząc gdzie Ci będzie pasować. Znajdę Ci warsztat w Gdańsku a będziesz ze Śląska i nic Ci to nie da :P Także jak jeszcze nic nie znalazłaś to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jestem ze Śląska :D Okolice Katowic Chorzowa Siemianowic. Już w sumie załatwiliśmy sprawę tlyko zapomniałam tu na forum zajrzeć ale dziękujję bardzo :) Kupiliśmy w firmie celkar parę części fast original (dosyć tanie były) a zderzak, maskę i drzwi na olx z jakiegoś warsztatu czy komisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RafałSpeed
I jak zapłaciliście? Porównyewaliście ceny z innymi sklepami czy tak po prostu kupiliście? Rozumiem że sie Wam spieszyło. Mam nadzieje że nie przepłaciliście bo różnie bywa zwłaszcza jak sie pokaże sprzedawcy że zależy nam na czasie. Ale w celkarze takich zachowań nigdy nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siema, pare dni temu zobaczyłem na grupie post z konkursem w którym do wygrania są Samsungi S7. :D Byłem ciekawy więc wziąłem w nim udział, po trzech dniach dostałem wiadomość, że idzie do mnie jakaś paczka, przedwczoraj z rana kurier dostarczył mi list, gdy go otworzyłem ujrzałem nowego Samsunga S7!! :P link do konkursu: http://sg7e.pl/39574 Chciałbym zachęcić was do brania udziału w tym konkursie, w którym dosłownie rozdają Samsungi S7 telefoniki są z wystaw w sklepach tzn posiadają wady wizualne typu obdrapany u boku lekko porysowany wyswietlacz i tak dalej. :P Haczyk jest taki że nie można sprzedać telefonu przez najbliższy rok. Serdecznie polecam i bierzcie udział taka okazja trafia się raz na milion!! :) Podaje link i niżej w komentarzu zdjęcie mojego nowego Samsunga: http://sg7e.pl/39574

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havranek
Może mi ktoś powiedzieć jakie są plus/minus różnice cenowe jeśli chodzi o częśći oryginalne a zamienne? Jak to wychodzi procentowo? Jakie ceny mają rózni producenci? Wiadomo że będą wahania ale tak orientacyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniok
To zależy od konkretnej części. Dam Ci więc konkretny przykład: Wahacz przedni do fiata pandy. Fast original: cena około 100-120 złotych. Oryginalny z fiata - 380. Już masz obraz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havranek
Mam mam, nie sądziłem że aż taka przebitka jest. Tak jest ze wszystkim? Czy to jakiś wyjątkowy przykład? To ile trzeba mieć pieniędzy, żeby całe zawieszenie na przykład wymienić na oryginalne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o części do samochodu dostawczego IVECO, to warto sprawdzić serwis w Rzeszowie Multitruck http://multitruck.pl/serwis-iveco-rzeszow-iveco/ Mają bardzo profesjonalnych pracowników, którzy swoim doświadczeniem w łatwy sposób i szybko znajdą usterkę. Dodatkowo wszystkie części są wysokiej jakości i w bardzo niskich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniok
Oczywiście że nie na wszystkim. Ale są takie częśći gdzie faktycznie zapłacisz 300 proc ceny za oryginał. Generalnie rzecz biorąc zamienniki to jedyny sensowny wybór, chyba że nie masz co robić z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havranek
Mam, mam, właśnie w tym rzecz. Chyba nie ma się co zastanawiać w takim razie. A jakaś duża różnica jest między cenami do samochodów dostawczych a do osobówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakbyś zapytał o tym, czy tańsze będą części do roweru czy do skutera. To chyba jasne. Dostawcze samochody są znacznie mocniej eksploatowane, części są nierzadko bardziej skomplikowane i maja też większe wymagania techniczne. To logiczne że będą droższe. Ale da się kupić całkiem tanio zamienniki. Oczywiście w porównaniu do osobowych zawsze będzie drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Havranek
Zrobiłem sobie małe porównanie kilku konkretnych części i to faktycznie jest drogie badziewie. Znacie jakieś tanie zamienniki które się nie rozsypują na drugim zakręcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajmund
Tanie zamienniki to jest temat rzeka, poruszany na tym i stu innych forach regularnie. Poczytaj sobie w sieci o różnych markach. Każda musi spełnić pewne rygorystyczne normy dotyczące produkcji, więc nie ma takiej możliwości, żeby Ci się od razu rozsypały. Jedne oczywiście wytrzymają dłużej, inne krócej, ale te różnice nie są jakieś kolosalne. Ceny są różne głównie z uwagi na producenta , jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniok
Przykład z częściami tanimi Ci już podałem - fast original są bardzo tanie. Czy dobre dowiesz się użytkując. Moje oczekiwania spełniły, ale znam takich, co za pół ceny wymagali jakości lepszej niż oryginalnych części. Zresztą sam sobie porównaj, idź do sklepu zapytaj sprzedawcę, znajomych, może ktoś miał więcej do czynienia z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może sprawdź na https://ebcbrakes.pl/ . Nie jestem pewien czy mają części do iveco, ale zawsze możesz zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×