Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość Meliskaaa
Fiale sb ma 3 fazy pierwdz trwa 2 tyg,druga do uzyskania wymarzonej wagi ciała, potem to już zdrowa doeta najlepiej na stałe. Ja dzisiaj cały czas odpoczywam i dietkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi szefowa powiedziala ze bede miec projekt do zrobienia, ufff, bedzie co robic :) najgorzej znosze nude w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ej dziewczyny, dzisiaj ostatni dzień stycznia, pora zrobić PODSUMOWANIE MIESIĄCA :) Ja zacznę. Każdego tygodnia ćwiczyłam ok 3-4 razy. Były to dosyć ostre treningi na poszczególne partie ciała. Dietę (1200 kcal) zaczęłam dopiero ostatniego tygodnia miesiąca (nawet nie cały tydzień w sumie, bo w weekend nie upilnowałam się). No dobra czyli tak: WYMIARY: Talia: 69cm (3 cm mniej) Ramiona: 29cm (2 cm więcej- nic dziwnego jak robiłam ćwiczenia na bicepsy i tricepsy) Brzuch: 80 cm (2 cm mniej) Udo: moja bolączka :o 59cm jak było tak jest... :( Łydka: 35 cm brak zmian Przedramię: 25cm brak zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
U mnie słabo :o ale pewnie u was lepiej :D Ja to amatorka jestem, a wy już weteranki co poniektóre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorną porą:) Dietetycznie u mnie ok, 31 dzionek bez grzeszków jedzeniowych... jutro rano się zważę to podam wynik... Teraz pora na kolację, ale nie mam weny... a cóż koleżanki jedzą dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie zjadlam kapusniaka ))) zrobilam piers z indyka na grilu , bataty w piekarniku i surowke selerowo-porowa)) pyszne ))) Fiale zurek tez bardzo lubie ...wiec jak dostane jutro zakwas to zrobie w tygodniu ..ja juz po kolacji..jak poczuje sie glodna to juz mam marchewki przygotowane do pochrupania ))... zaluje ze i ja sie nie pomierzylam ..tylko patrze na wage .. 4 lutego bedzie u mnie miesiac dietki wiec wtedy to zrobie bo jak waga zrobi mi ...stop ....to bede wiedziala czy chudne robiac pomiary ...))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaPaprotka1989
U mnie tez ok ok 1700 kcal i 35 min cwiczen jutro sadny dzien widze dla kilku osob. To w sumie kontynuacja mojego odchudzania z przed roku i jak dojde do 60 kg to bedzie 20 na minusie i dopiero jak zobacze to uwierze i daje czas do 1 marca albo do 10go do wyplaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jestem z wami. Czytam was ale dzis czuje sie fatalnie i ciagle cos ode mnie wszyscy chca. Jesc mi sie chce!!! Najbardziej slodyczy!!!! Masakra kryzys. Jutro wazenie dlatego nie wycianielam baterii z wagi. Nie waze sie bo nie mam rano na to czasu. Jutro ostatnie wazenie nastepne za miesiac. Mam dosc tych skokow wagi. Po miesiacu licze na jakis widoczny efekt. Schowam i nie bede o tym myslala. Za tto mam zamiar sie mierzyc raz na tydzien. Dzis ok 1600kcal z wielkim moim wysilkiem zeby nie bylo ok 6000kcal. To jest okropne zeby Cykl miesiaczkowy nami rządził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Podsumowując dzień poszedł dobrze dietetycznie, wypiłam 3.5 l wody a w pracy były dziś czekoladki i nawet nie spojrzałam w ich stronę Idę sie kapać, dzisiaj w planie peeling całego ciała i oczywiście kremy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :-) Ulepiłam dziś 80 pierogów ruskich. Do tego obowiązkowo był boczuś z cebulką, i nie zjadłam ani jednego!!! Co dziwne nawet nie miałam ochoty, zadowolił mnie ryż brązowy i pulpety. Sama sobie się dziwię :-) Ale cieszy mnie to ogromnie. A co do wymiarów, to spadło mi po 2 cm z bioder, boczkow i pasa. Uda 1 cm. Biustu nie mierzę, żeby się nie dołować. Ela co kupiłaś do smarowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Hej ja dietkowo ok.Bylo 40 min spaceru z pieskiem i godzina fitnessu.Fiale gratki za obojętność względem czekoladek,basii aż się o Ciebie martwię nie mieć ochoty na domowe pierogi.Mam nadzieje ze wytrwam te2 tygodnie na pierwszej fazie sb. Ja się zważe w sb lub niedziele bo niam co podsumowywać odnośnie styczniowej diety,dieta na przemian z obżarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta_1989
Rok temu postanowiłam zmienić swoje życie, chciałam pozbyć się trochę kilogramów i udało się, schudłam 10 kg. Zastosowałam dietę Sandruni. Więcej o tej diecie na stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basii bylam u nas w aptece i spytalam o balsam bioliq i pani patrzyla na mnie dziwnie ,))) chyba pierwszy raz slyszala))) na Internecie sprawdzalam ale niestety tez nie znalazłam niemieckiego odpowiednika((( kupiłam dave intensiv,wypróbuje...jak ktos znajomy będzie jechał do polski to poproszę by mi kupił.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia44
Cos mnie wylogowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakobina dasz rade,ja tez walczę by nie jeść słodyczy,mam nawet przepisy na ciasta i ciasteczka w zdrowszej wersji..)) to tak w razie wiellllkkkkkiiiejjjj potrzeby)))))))) narazie się trzymam i ty tez się trzymaj bo przed nami jeszcze rok))) będziemy piękne i szczupłe)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Melduję się z wynikami dzisiejszymi: ok 900 kcal więc bardzo ładnie plus ćwiczenia i szybkie sprzątanie mieszkania :) Dziś byłam bardzo dzielna. W pracy poczęstowali mnie 3 kawałkami pysznych ciast i do tego krówką oraz 2 cukierkami - truflami i nic z tego nie zjadłam - ale było strasznie ciężko, uwielbiam słodycze! Najgorsze to pierwsze dni diety, potem to już tak głód nie ssie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
900 kcal to za mało! Rozregulujesz metabolizm... Ja siedziałam wczoraj do trzeciej poprawiając artykuł, dziś też jeszcze ślęczę, tym razem nad czym innym... dziś wprawdzie miałam wolne, ale jutro już normalnie do pracy, a tu jeszcze i to. Ale chciało się studiować na stare lata to się ma. :P Nie trzymałam dziś diety, jadłam ciemną czekoladę, orzechy, daktyle... jestem na głodzie przed-okresowym. Jutro się ważę i nie będę zdziwiona, jeśli zobaczę więcej niż tydzień temu. Ale odzyskałam motywację! Trzeba z powrotem ruszyć z kopyta z dietą i pilnować się! Miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hancia2122
Witam!Czy można dołączyć do grona :) Zaczynam odchudzanie od dziś. Moja dieta to owsiana. Motywacja na dziś 100%. Pozdrawiam i wytrwałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annafm
Od 20 stycznia zaczęłam stosować suplement SLIM EXTREME. 20 stycznia 99,8 kg 27 stycznia 97,2 kg ubyło 2,6 kg 30 stycznia waga 96,2 kg ubyło 3,6 kg wraz z suplementem SLIM EXTREME stosuję dietę garstkową ale o tym więcej na moim blogu https://annabadowska.pl/schudnij-ze-mna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
No hej ja juz w pracy. Waga po miesiacu minus 3 kg malo ale z wlasnej niekonsekwencji. Dzis 1 luty nie powiem ze zaczynam diete odnoea ale jakos pierwszego zawsze to nowa motywacja noea nadzieja itd. 3 kg w muesiac to 30 kg w 10 miesiecy nie ma tragedii dam rade! Z reszta ze mnie nic nie goni oprocz zlegostanu zdrowia. Dzis nam dostac @ wiec nam nadzieje ze waga troche zaklamana. Baterie wyciagniete. Nadstepne podsumowanie 01.marzec. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
Hey Mój pierwszy dzień nienajgorszy;) Wy tu o ciastach A ja mam ten problem ze dużo piekę i naturalnie potem konsumuje bo jest szybko i pod ręką. Dziś pierwszy dzień miesiąca i to mocno motywuje:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy miesiac jakos tak pozytywnie wplywa na motywacje. Czuje niedosyt wiec mam nadzieje ze to jeszcze bardziej doda mi kopa mikopaaby sie wziasc w garsc i działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jakobina nie jest źle... -3 to już jest coś, małymi kroczkami dojdziemy do celu, oby tylko konsekwentnie... Parasole podpisuję się pod Twoimi słowami... 900 kcal to za mało... a tak w ogóle to nie jesteś sama , ja też jeszcze się edukuje... za każdym razem gdy zaczynam studia podyplomowe mówię sobie to już ostatnie.... ale końca nie widać , te już są piąte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie miesiąca... tak jak widać w stopce, na wadze mniej o 4,7 kg. Biorąc pod uwagę, że prawie przez tydzień miałam zastój, to uważam to za bardzo dobry wynik. Jestem świadoma ,że z każdym miesiącem będzie trudniej, będzie czyhało coraz więcej pokus... w połowie miesiąca czeka mnie kilkudniowy wyjazd- to będzie dopiero próba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Basii kupiłam ten bioliq i gabke do masażu- teraz tylko trzeba systematycznie się smarować. Gratuluje Wam spadków i mam nadzieję,że za miesiąc i ja będę sie chwalić. U koleżanki spoko ,bo nie siedziałysmy u niej tylko wyciągnęłam ją na sklepy i chyba ja zaraziłam dietą sb- zobaczymy czy sie zdecyduje. U mnie dzis 10 dzień -serek wiejski z papryka czerwoną ,sok pomidorowy -jogurt z orzechami i cynamonem -fasolka po bretońsku -pół wedzonej makreli -sałatka warzywna Kupiłam wczoraj cieciorke i bede dodawać do sałatek i nasiona chia-do koktajli i owsianki. Oby do niedzieli w 2 fazie juz bedzia wiecej mozliwości. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiale
Dziewczyny gratuluje spadków! Super robota Do wiosny zostało 7 tygodni, duzo i mało, można wiele osiągnąć ale trzeba działać. Pomyślcie ze można być o np 3kg lżejsza... Wypiłam kawę i jem owsiankę, zaraz do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synapsa01 Tez uwazam ze 900kalorii to za mało, spowolnisz metabolizm a organizm będzie niedożywiony Czemu tak mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka pięknie sie trzymasz na sb, podziwiam Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola gratulacje. Jakobinka lepsze -3 kg niz +5. Do konca roku powoli a wtedy masz wieksze prawdopodobienstwo,ze jojo nie dopadnie Ja tez sie musze pochwalic bo nie spodziewalam sie az takiego spadku waga pokaza 65,8 nie moglam uwierzyc i stawalam z 5 razy. Ale cm potwierdzily od 1 stycznia spadlo mi : Pas -7cm Biodra-5cm Udo-2cm Lydka-1cm Ramie gora i przy lokciu-1/-2cm Nad kolanem -1cm. Z mojego zeszytu wynika ze ani razu nie zeszlam ponizej 1100 kcal i jadlam czesto 1300-1700 i opuscilam tylko 3 dni z cwiczeniami. Teraz kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam zmienic stopke ale widze ze nie moge na twlwfonie bo nie pokazuje sie mi nawet moj nick. Zaktualizauje pozniej jak nie zapomne bo jade do gina dzis nowego i mam troche stresow,do poprzedniego chodzilam prawie 8 lat czyli praktycznie od zawsze i tak jak przy mezu nie wstydzilam sie rozebrac,ale jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×