Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość gość
Dietetycy mówią o spalaniu tłuszczów, tylko czy wasze organizmy są odpowiednio odżywione tzn. czy odżywianie komórkowe dobrze funkcjonuje czy pozbyłyście się toksyn i chemii z organizmu? Masz ochotę dowiedzieć sie więcej ode mnie namiary znajdziesz na blogu https://mojarekodzielo.wordpress.com/mo-ja-droga-do-zdrowia/ Buźka do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem nowy na forum i najpierw chciałem się przywitać. Jestem rehabilitantem i trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Na wstępie chciałem pogratulować wszystkim, którym udało się zwalczyć niezdrowe nawyki i wejść na ścieżkę zdrowego stylu życia, obyście nie zeszli z tej ścieżki w tym ani w żadnym następnym roku. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i postaram się rozwiać wszelkie wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emzzzzi
stosował ktoś z was citrosept slim przy walce ze zbędnymi kilogramami, chciałabym się odchudzać ale ciągle czuję się zmęczona, kawy pic za bardzo nie mogę bo nie lubię a jak jestem tak padnięta to i do ćwiczeń sił nie ma, słyszałam ze ten citrosept ma tz działanie własnie takie pobudzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i cechujący się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine®), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała. Super produkt polecam http://nplink.net/h2GIVm9K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piperinox to suplement diety wspomagający odchudzanie i cechujący się niezwykle bogatą formułą, w skład której wchodzi aż 7 naturalnych składników. Kluczową rolę w kapsułkach odgrywa ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (BioPerine®), którego stosowanie prowadzi do spadku wagi. Piperinox stanowi unikalną mieszankę, którą docenią wszystkie osoby dążące do redukcji masy ciała. Super produkt polecam http://nplink.net/h2GIVm9K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już bardziej do Sylwestra 2018:) Przy niewielkiej pomocy się to uda, obadajcie: http://zbijaniewagi.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Daria P
Mi w odchdzaniu bardzo pomogło zastosowanie Slimunox. Może troszkę bym przesadziła, ze na samej diecie bym nic nie schudła, ale na pewno ten wynik nie byłby taki okazały jak przy zastosowaniu Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klusek_89
Hej, Ja mam tak, że lubię dobrze zjeść i lubię też słodkie, dlatego zdarza mi się, że nabieram tu i ówdzie, a potem stosuję kilka zasad, żeby spalić to, co mi wystaje (: Podziele się z wami, bo może któraś też zechce je stosować: 1. Staram się jeść ok 4 posiłki lub przekąski w ciągu dnia, żeby organizm otrzymywał kalorie w równych odstępach czasowych. Oczywiście są to kanapki, zupa lub inne przekąski i trzymam się zasady, ze lepiej częsciej i mniejsze porcje, niż 2 razy dziennie i napychać się bez umiaru, bo jak człowiek głodny to wchłonie więcej niż potrzebuje. 2. Nie wiem czy zauważyłyście, że ludność w krajach, gdzie spożywa się ostre posiłki jest szczupła, dlatego ja równiez stosuje podobną metodę. Oczywiście nie pieprzę tak, żeby zionąć jak smok, ale używam sobie takich przypraw jak kurkuma, pieprz, imbir czy papryczka chili w proszku. Najwięcej używam kurkumy, bo posypuję nią nawet kanapki i wam również polecam. Te przyprawy działają rozgrzewająco, a gdy organizm wytwarza ciepło to czerpie energie również z zaległych zapasów tłuszczu, przynajmniej ja widzę, że tak to działa umnie i to co mi wystaje zaczyna zanikać. 3. Pije zieloną herbatkę sobie przez słomkę, podobnie jak yerbę. Wyznam wam, że ani jedna ani druga nie jest dla mnie smaczna, natomiast wiem, że fajnie zielona fajnie spala mój tłuszczu. To takie 3 podstawowe sposoby, a jeśli chcecie ich więcej to zobaczcie pod tym linkiem: http://zrzucamykilogramymamy.pl/8-sposobow-na-turbospalanie-faldek-tluszczu/ Powodzenia kobietki, i 3-mam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kupiłam suplementy diety i schudłam. 6 kg w miesiąc czasu https://klinikaodchudzania.com.pl/ jest dieta proste szybkie ćwiczenia plus suplementy .Na początku dziwnie organizm jest w szoku ale potem jak ruszy to już leci .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudnij

dziewczyny, chcecie mieć mniej ? np TillSlim - dobra cena za naturalne spalacze i działanie w pakiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwagenda

A mi pomogly suplementy na Naturalnych skladnikach 

Oczewiscie do tego sport I dieta

Zajrzyjcie na strone

zdrowiegora.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula

Ja podczas odchudzania zdecydowałam sie na zastosowanie Foreverslim i jak sie okazało to był chyba najlepszy wybór z mozliwych, bo w 3 miesiące schudłam 12 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka

I na pewno sam suplement to sprawił ;) Jasne ;)

Ja akurat uważam, że najważniejsza jest zdrowa dieta i ruch. Suplement mądrze dobrany może pomóc, ale całej roboty za nas nie zrobi. Ja jakiś czas temu czytałam o właściwościach morwy białej, obniża poziom cukru we krwi. Najpierw piłam herbatę ziołową z morwy, ale taraz zaczęłam brać doppelherz Aktiv z morwą dla diabetyków i osób na diecie. Bo w składzie ma też witaminy i np. chrom, który ogranicza mój apetyt na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna

Jak dla mnie to nie ma lepszego sposobu na pozbycie się nadwagi jak zastosownaie Slimunox. Wreszcie nie mam nadwagi i w dużej części jest to zasługa zastosowania właśnie tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat burner który?

Też chcę się dołączyć. Po trójce dzieci chce wrócić do wagi 58 kg. Mam 172 cm i ważę 67 kg. 

Który wsamagajacy wysiłek fat burner polecacie? . Ćwiczę, tańczę, biegam (codziennie) , jeżdżę rowerem  (co 2-3 dzień) i chcę lepsze i szybsze efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat burner który?

Też chcę się dołączyć. Po trójce dzieci chce wrócić do wagi 58 kg. Mam 172 cm i ważę 67 kg. 

Który wsamagajacy wysiłek fat burner polecacie? . Ćwiczę, tańczę, biegam (codziennie) , jeżdżę rowerem  (co 2-3 dzień) i chcę lepsze i szybsze efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fat burner który?

Też chcę się dołączyć. Po trójce dzieci chce wrócić do wagi 58 kg. Mam 172 cm i ważę 67 kg. 

Który wsamagajacy wysiłek fat burner polecacie? . Ćwiczę, tańczę, biegam (codziennie) , jeżdżę rowerem  (co 2-3 dzień) i chcę lepsze i szybsze efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

 

Moim zdaniem Slimunox to jeden z najlpszych środków wspomagających odchudzanie. W 3 miesiące przy zastosowaniu tych tabletek schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja już jestem po 4 miesięcznej kuracji z preparatem Foreverslim, schudłam w sumie prawie 20kg, dla mnie to chyba największy sukces w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja40

W moim przypadku po tym jak zastosowałam Slimunox moja waga spadła o całe 13 kilogramów. Dla mnie osiągnięcie takiego wyniku, to naprawdę duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja dwa lata temu podczas odchudzania stosowałam Slimunox, od tamtego czasu nie mam problemów z nadwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×