Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

obecnie na liscie jest nas 28...i tak jak ustalilysmy bedziemy usuwac z listy te dziewczyny ktore nas opuscily i sie nie odzywaja..jak wroca beda mogly cofnac sie do starej tabelki i dopisac do nowej ..Fiale zostaje ,czekamy az wroci..ona jedyna napisala ze jej nie bedzie , a inne odchodza bez slowa a to nie jest fajne ..wystarczy napisac ...dziewczyny sorry znikam nie bedzie mnie ..hmmm moze nie musza ale ja bym tak zrobila i mysle ze tak samo jak sie pisze witam moge dolaczyc, pomozecie , potrzebuje wsparcia, mozna napisac dzieki dziewczyny ,zegnam i zycze powodzenia ...a teraz ide robic moja granole ))) uwielbiam ja z jogurtem .na sniadanie..))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popycham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnmnmb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pixie82
@elcia44: Chodziło mi bardziej o to, że chleb wyłącznie z mąki żytniej jest bardziej zbity i kruchy niż z mieszanki z mąką chlebową. Ona jednak zapewnia tu puszystość. Co do refluksu, to ja również leków nie biorę ( u mnie jest on wynikiem niedoboru kwasów i na to na razie leków nie ma). Piję za to sok z ziemniaków. Pycha! :D @gośćmyszka: Najlepiej działają interwały co drugi dzień (korzystam z treningów z YT). Ogólnie spalają szybko tkankę tłuszczową, ale u mnie najbardziej widać to właśnie na oponce. To właściwie mój jedyny problematyczny obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgo87
Hej dziewczyny. Zaczęłam się odchudzać na początku lutego. Chodzę na fitness 3 razy w tygodniu, z reguły na trening obwodowy i step. Co do diety nie jest mocno restrykcyjna, jem w miarę regularnie i zdecydowanie mniejsze porcje niż wcześniej. Pije sporo wody (2 litry dziennie) i 4 szklanki zielonej herbaty. Ograniczyłam cukier, ale nie zrezygnowałam z niego w całkowicie, ciężko odstawić cukier tak od razu dlatego przygotowuję sobie zdrowe fit słodycze. Ostatnio przygotowałam fasolowe brownie polane naturalną pastą jagodową Liqberry. Pyszności. A Wy jak sobie radzicie z ograniczaniem słodkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakobina
Hej. Elcia zgadzam sie z toba w 100%. Dziewczyny raz w miesiacu mozna sie odezwsc i napisac co slychac. U mnie dietowo. Kolejny dzien bez wpadek. Jutro wazenie u mnie szalu tez nie bedzie no ale pewnie i jutro dostane @. Ja sie ciesze ze juz nie tyje ze ta okropna maszyna sie zatrzymala i wlaczyla wsteczny bieg. A wiadomo do tylu to i wolniej sie jedzie. Do jutra rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonaPaprotka1989
Hej. Ja z dieta fatslnie i z ceiczeniami tez. Nir wim czy nie dac sobie z tydzien spokoju i nie myslenia o wadze. Stopke aby zrobic trzrba sie zalogowac i edytowac swoj profil. A warzywa wsialam w pojemniki i pozniej bede robic rozsady,fo gruntu xa wczesnie. Bede tez musiala teraz truskawki posadzis w pojemniki i wyniesc na strych aby staly w miejscu bo mi sie wymieszaly z poziomkami. Ja jestem zapalonym prawie poczatkujacym ogrodnikiem i ogrod jak jest sezon to moj drugi dom. Teraz planuje zakupic truskawki pnace na taras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Witamy nowe kobietki na naszym forum. Jestem po fitnessie 80 min.dieta dzis nie najgorzej ale bez szału. jutro ważenie ???Nie mozna tego jakoś ominąc?:) Jutro post ,dobre wejscie w marzec dietkowy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Ja jestem ciekawa co mi jutro wyjdzie, ale jestem pewna na 100%, że żadnej zmiany nie będzie. Wyczerpałam limit żarcia na dzisiaj i teraz głoduję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Edziaaaaaaaa: To może za dużo kalorii obcięłaś? Wliczasz ćwiczenia w zapotrzebowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Nie wliczałam :o Zaraz i tak idę spać, to nie będę czuła hehe Zrobiłam sobie herbatę i oczy mi się zamykają. Strasznie zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline  1444
Edzia Ty glodujesz a ja nie mogę zasnąć taka jestem pełna. Zjadłam trzy godziny temu na kolację dwa jajka na pół miękko i jakieś 60 g tuńczyka i masakra jestem obżarta ! Popijam jeszcze herbatę miętową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Czarna
Witam Widzę że jestem dziś pierwsza , ale spieszno mi podać wynik mojego odchudzania , jak pamiętacie zaczęłam od 13.02 z wagą 129.40 w pierwszym tygodniu ubyło mi 1.70 a w drugim miałam ,, pomocnika'' grypę żołądkową nie wiem czy mam sie cieszyć czy smucić bo czuje się bardzo słaba , na szczęście wszystko od dwóch dni wraca do normy ale do rzeczy. Elcia 44 proszę o wpisanie w tabelce 13.02 --- 129.40 ; 1.03 -- 124. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna super wynik. U mnie szalu nie ma 96kg. No ale @ nadchodzi wielkimi kkrokami. Czuje sie dzis na 105kg. Tego nie wpisuj. Pozdrawiam dziwwczyby zdawac tu relacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
U mnie - 7 przez trzy tygodnie ale to było na fazie I, teraz już będzie wolniejszy spadek. 175cm (102)(95) cel 68 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Moja dzisiejsza waga to 70,9 Brawo za spadki kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
ja też się melduję z samego rana u mnie waga równo 86 czyli przez tydzień spadek 1,3 .Jakobino to super ! Powoli do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Hej dziewczyny! Jestem zadowolona z dzisiejszego ważenia. Waga pokazała 77,6 kg:). Początek odchudzania 14.02 - 81,4kg, wzrost 173cm, 01.03 - 77,6 kg. Mój cel to 68 kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej melduje się tez w trakcie picia kawki. U mnie na wadze 81 kg szalu nie ma ale dobrze ze nie rośnie. PIxIE co to są te intetwaly? Ja po wczorajszym aerobiku mam okropne zakwasy na rękach. Jak kręgosłup nie zastrajkuje to dziś tez idę na Aqua aerobic. Wszystkim paniom gratuluję spadków wagi.Super dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Dziewczyny za 3 tyg WIOSNAAAAA Mój cel to zrzucic kilo przynajmniej zeby wiosnę przywitać 6 z przodu-DAM RADEEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 77.9 kg.....mały spadek, ale ważne że mniej niż było :) Gratuluje wszystkim spadków tych większych i tych malutkich, a tym którym nic nie drgnęło lub poszło nie w tą stronę, życzę cierpliwości i systematyczności!!! W końcu efekty będą widoczne....muszą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Ja chcę 7 z przodu zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Ja chcę 7 z przodu zobaczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka86
Hej dziewczyny brawo za wyniki. Mi zeszlo tylko 2 kg z 89 na 87 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 77.9 kg.....mały spadek, ale ważne że mniej niż było :) Gratuluje wszystkim spadków tych większych i tych malutkich, a tym którym nic nie drgnęło lub poszło nie w tą stronę, życzę cierpliwości i systematyczności!!! W końcu efekty będą widoczne....muszą być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki- gratuluję spadków:) U mnie w lutym szału nie ma, ale ogólnie nie jest źle- na minusie równe 6 kg... było- 80,2... jest- 74,2... cel 65. Walczymy dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elfka86
Hej dziewczyny brawo za wyniki mi zeszlo tylko 2 kg z 89 na 87 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Elka, pewnie że dasz radę. Życzę ci powodzenia! Damy radę. Ja bym chciała na pierwszy dzień wiosny zobaczyć na wadze 75kg. Dzisiaj mam 77,6 i dostałam@. 21.03 mam urodziny i marzę o prezencie 75 kg na wadze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×