Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natalrii

Wspólne odchudzanie 2017 :)

Polecane posty

Gość elka 42
Hej chetna któras na kijki- właśnie sie wybieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niby na diecie a nic nie widać....i jeszcze te "cudowne kobiece dni...." Wczoraj brzuszki, dzisiaj spinning.....chociaż ciężko w te dni. Staram się też wypijać te 2 litry wody ale coraz bardziej mnie ta woda nie pasuje....mam przesyt i po prostu się zmuszam. A Wy ile wody wypijacie dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Basi właśnie mi uświadomiłaś, że mi minęło 9 tygodni jak zmagam się z wagą i tylko 4 kg. Och jakie to irytujące. Owszem zapowiedziałam sobie, że tym razem będzie zdrowo ale chciałabym w końcu widzieć efekty. Moje koleżanki zaczęły posty przede wszystkim z Dąbrowską. Kiedyś na niej też byłam ale dla mnie to okropne poświęcenie. W sumie to ja nie czuję żebym była na jakieś diecie może dlatego nie chudnę? Może powinnam coś zmienić? no na pewno wieczorki. Jestem dziś zła i rozgoryczona. Dziś idę wieczorem z koleżanką na siłownie babską postanowiłam trochę poćwiczyć ze sprzętem zobaczymy jak mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program dietetyczny , plan treningowy grupa wsparcia na FB osobisty opiekun. Jestes zainteresowana ? napisz mo.ob@wp.pl podam szczególy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Jakobina głowa do góry- nie smutaj A te tabletki nic Ci nie pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także się wzięłam za siebie i zaczynam się odchudzać. Do lata chciałabym schudnąć 10 kg. Byłam w zeszłym tygodniu w www.spa-warszawa.com.pl na konsultacji dietetycznej. Miałam robione też wszelkie pomiary ciała i wiem wreszcie co muszę zmienić by schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
hEJ LASKI,dziś przepadły zajęcia aqua aerobicu bo dalej jestem przeziębiona i doszedł kręgosłup od tego leżenia.....i weż tu ćwicz zaraz znowu będą zastrzyki bo już nie mogę się wyprostować tak mnie boli.MAM DOŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eveline1444
Elka ja chętna na kijki bo nie mam z kim chodzić :) Ale najpierw muszę kupić sobie wygodne buty. Jutro minie miesiąc mojego dietowania. Nigdy nie wytrzymałam tak długo! Szykuje już pomału obiad dla rodzinki. Dla mnie dziś leczo z ryżem, pieczarkami, cukinią i filetem. U mnie z wodą to kiepsko. Już pisałam, że zawsze mało piłam. Pół litra w zielonej herbacie która parzę dwa razy a później woda jak sobie przypomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
Myszka nie załamuj się . Będzie dobrze! Dasz radę. Mnie też wszystko boli. Nie mogę ćwiczyć bo miałam połamaną miednicę, kość udową w kawałkach i biodro. Ale nie poddaję się. Sama dieta też trochę spadku daje. Jeżdżę też trochę na rowerku stacjonarnym, ale nie wolno mi za długo -10min dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Eweline juz wróciłam ale jutro o 9 wyruszamy razem Takie nastroje nieciekawe tutaj,że az mi łyso sie pochwalić ale dzis przez ułamek sekundy na wadze pojawiło sie 69,9 jupiiiiiiiiii Co do picia ja nie mam z tym problemu -zawsze dużo piłam taki pijok ze mnie hahhha Ale mam dzis super humor.......przesyłam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCudu
U mnie też zawsze był problem z piciem wody ale kiedyś jak się odchudzalam to nie przeszkadzało to w spadkach wagi. Teraz przez post mam postanowienie te poltora litra czystej wody wypic. X Myszko zdrówka! X Ja się nie kijkuje bo nie mam gdzie dziecia przyczepić ale pospaceruje z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Super jest nas coraz wiecej - zaraz cała grupa sie zbierze na wspólny spacer. U mnie dzis na obiad zupa krem z dynii, marchewki , ziemniaka i selera posypana prazonymi pestkami słonecznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja też chyba mam problem z wodą : teraz pije dużo ok 2-4 litry niegazowanej dziennie, do tego kawy, herbata zielona itd, jem zdrowo i mało jak to na diecie ale wiecie co, od soboty mam jakieś dziwne uczucie w brzuchu, czasami jest trochę napięty i tak jakby boli ale w minimalnym stopniu, do tego czasem słychać jak jelita pracują :-/ to nie jest burczenie z głodu tylko normalnie słychać dziwne odgłosy jelit, też od soboty wszystkie moje kupy są płynne :-/ i dość częste. To może być od tego, że piję za dużo? Waga leci w dół systematycznie ale zastanawiam się czy taka praca jelit jest normalna przy diecie? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka, tabletki pomagaja utrzymać przerwy między posiłkami i ilość zjedzonych posiłków ale nie zmieniły moich upodobań i nawyków. wiec wieczory nadal pozostały zmorą. choc kiedys zjadłabym 3 tosty a wczoraj zjadłam tylko jednego. mam dziś ponury humor jakas zdołowna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
E.. to jeden tost to chyba nie tragedia. Chyba jakieś przesilenie wiosenne się nam tu wkradło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddaje sie i ide dalej choć dziś kiepski humor. Dziewczyny z pracy mnie mobilizują. I tak sie zastanawiam nad 3 dniowa dieta Dąbrowskiej tak żeby sie oczyścić może uda sie dłużej wytrwać. Zakładam na razie 3 dni. Trzeba coś zmienić w tym moim jedzeniu bo nic nie chudnę i to mnie denerwuje. gościu 4 litry wody to chyba za dużo chyba ze dużo ćwiczysz. powinnaś pic 1 litr na każde 30kg swojej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaCudu dostajesz ode mnie kopa;) i do przodu. Dziewczyny u mie te waga stoi ale ja sie juz tym nie przejmuje tylko dalej cwicze i dietuje wiem ze kiedys ruszy. Ostatnio mam problemy zatrzymal mi sie okres juz drugi miesiac i czuje sie napuchnieta ale w czwartek wydusze jakies leki od lekarza na wywolanie i moze poczuje sie lepiej. A wy dziewczyny trzymajcie sie. A co do wody to starajcie sie pic przed a nie po posilku i pijcie malymi lykami a nie na jeden raz duza ilosc to jelita sie przyzwyczja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej popołudniem. Dzis ide na te zmagania z maszynami a czuje sie jak przed randka. Denerwuje sie czy dam i ile dam rady cwiczyc. Nawet moj maz sie ze mnie smieje. A u mnie w domu nic do jedzenia zrobilam kisiel pomaranczowy i zjadlam caly. Masakra wygonilam chlopa na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kinia
Hej u mnie pojawila sie wymszona7 z przodu niestetytylko 79,7 no ale 7 jesy teraz tylko dbac aby jej nie stracic xeby waga sxls w dol a mie w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Paula- mi właśnie też się spóznia okres. Nie aż miesiąc, jak na razie tydzień. Aaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
No tylko nie p********e ze znowu sie zacielo :o Uroki kafeterii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej Karolcia ,Mama Cudu dzięki za wsparcie.Karolcia współczuję i życzę siły w tej walce o zdrowie.Ja wylądowałam na zastrzykach.Trudno .Powinnam w sumie już się przyzwyczaić że codziennie czuję ból raz mniejszy a raz większy.Ale jednak nie da się .A żyć jakoś muszę. Trzymajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmyszka
Hej Karolcia ,Mama Cudu dzięki za wsparcie.Karolcia współczuję i życzę siły w tej walce o zdrowie.Ja wylądowałam na zastrzykach.Trudno .Powinnam w sumie już się przyzwyczaić że codziennie czuję ból raz mniejszy a raz większy.Ale jednak nie da się .A żyć jakoś muszę. Trzymajcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, u mnie dużo, więc i mniej zaangażowania w dietę, ale posiłki wszystkie według planu. Ciągle tylko grzeszę słodyczami ;/ ojoj, to już chyba u mnie się nie zmieni. Jakobina - miałam problem podobny do Twojego, nie było nic w domu, to jadłam co było. Wściekłam się, zrobiłam zdrowe zakupy za niestety kupę kasy ( orzechy, migdały, które staram się chrupać do kawy, mąka pełnoziarnista, otręby, pełno warzyw do zamrażalnika), a na bieżąco uzupełniam zakupy świeże. Jest łatwiej, jem np. kuskus z pieczarkami zamiast zupki chińskiej ;) Polecam takie większe zakupy od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie dziś zwariowany dzień. Zamiast kardio na bieżni imieniny brata - całkiem o nich zapomniałam - no i grzeszek . Kawałek ciasta opędzlowałam.... Dobrze, że choć na działce trochę popracowałam... Teraz czekam aż dzieciaki posną i kupa prasowania przede mną.... Nie cierpię tego ale nikt za mnie nie zrobi :( DO jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka 42
Kolejny dzień w 100% na TAKKKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 min bierznia marsz 15 min orbitek i po kilka minut kilka cwiczen.czuje sie super zobaczymy jutro moj kregoslup jak bedzie ok to znow ide. Dieta zaliczona na1500kcal. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliskaaa
Witajcie.Też się trzymam i liczę ze wreszcie coś ruszy ( w dobrą stronę bo w złą to juz ruszyło ostatnio:)). Dzisij 70 min ćwiczenZmykam spać i trzymajcie się, rzezcywiście nie ma co się załamywać bo jak odpuścimy to dobrze z naszym ciałem na lato nie bedzie.Pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytaa22
Witajcie ! Polecam Wam bardzo produkty marki SlimSystem dla mnie są świetne działają bardzo dobrze jestem zadowolona z nich ... http://www.mamawbiznesie.eu/recenzja-herbatek-odchudzajacych-slimsystem/ zajrzyjcie na ich stronkę tam znajdziecie inne ciekawe informacje na ich temat. Może i Wam przypadną do gustu www.slim-system pl Ja ze swojej strony polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×