Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Obraz się trzęsie jakbym oglądała sowje state filmy noooo Candy nowe to masz za to fajne hahahaha pod względem sonata cięcia obrobki! Nie pouczające kogoś jak nawet na kanale niech nie masz zero tematyki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy zasssra sie a nie odpusci.Do niej nie dociera że drazni ludzi tym co pierdzieli i tym jak wygląda recenzując(w jej mniemaniu) kosmetyki.Ona za cholere nie wyciąga wniosków.Idzie po najmniejszej lini oporu.Botoks toz to wstyd by mloda wiekiem dziewczyna musiala tak inwazyjnym zabiegom sie poddawac.A wlosy?To jest kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łapki wylaczyla w filmach ostatnich bo było wiecej na minus niż na plus a w rozmowach kontrolowanych zostawiła bo ma więcej na plus i co Corega i dla ciebie łapki i SUBY nie mają znaczenia. Ale musisz mieć trzepawice dziś oj oj ból doopy masz aż ci ziweracz puścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaak... i Beatkę poucza i Basię poucza... nie wiem jeszcze kogo bo za bardzo nie oglądam tych kanałów które ona komentuje ale akuat te dwie babeczki oglądam. A z Malinową MM ma jakiś kontakt ? i z Miszmaszwą ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma wyłączone łapki ? nie chce wchodzić i nabijac jej wyświetleń ale jaja... nie wytrzymała ciśnienia maskara... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.52 JA bym się spaliła ze wstydu ze wieku 37 lat botoks mam pchać. Ale ona się chwali no bo myśli ze to oznaką jest dbania o siebie .. Znam 35 letnie 38 letnicznych 42 letnie kobiety i starsze .. Ale w przybliżeniu do niej to żadna nie ma jeszcze zmarszczek wyglądają normalnie jedne na swój wiek drugie młodziej niż mają. Ale nie są takie zniszczone. 44 lata ma moja siostra i nie ma totalnie zmarchow, druga siostra ma 32 i wygląda na 27 .. ja nie wierzę w jej bajkę o genetyce bo to jest nie możliwe,teraz można zapobiec wszystkiemu nawilżac jest masa kosmetyków zabiegów a botoks to już ostateczność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Siarki na insta tez napisala ze makijaz na NIE. Wielka znawczyni sie znalazla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.05 Hahahaha no nie u siarki ahhaha ja siarki nie oglądam ale wiem kto to i akurat makijaże to ona ma spoko przynajmniej potrafi się pomalować nie to co Corega! I nie ma tyle zmarchow a wiekowo nie ma dużej różnicy chyba. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U MALINOWEJ MM candy nigdy nie widziałam. A Miszmaszowej nie oglądam wiec nie wiem,ale z tego co tu pisano to Miszmaszowa z nią już nie utrzymuje kontaktu i ma dobry kontakt z Myśliwiec wiec odpada dla candy jaka kolwiek znajomość z Miszmaszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.58 Tak wylaczyla z dzisiejszego filmu z wczorajszego vloga i z testu poprzedniego wszysto wylaczyla dopiero rozmowy kontrolowane mają pokazane łapki bo ma więcej na plus A wszystkie te poblokowane mają więcej w dół łapek jak w górę. Nie wiem co się stało ale od 4 dni ma strasznie dużo w dół łapek jak nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby ona była miłą,sympatyczną osobą z jakąś pasją(zakupy i drinkowanie odpada;-) Miała szacunek do rodziny,widza,znajomych to te jej sfatygowane lico az takby nie raziło.Ona nawet pomyslu na tematyke kanału nie ma.Siedzi z doopą w domu wzielaby gdzies pojechala ,do Londynu ma jakieś 1,5 h autobusem, ze 2 do legolandu(dzieciaki by miały frajde)A nie tylko primarki i bootsy i inne d**erele.Ją sie oglada zeby sie posmiac a nie bo cos wartosciowego,fajnego nagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.26 Tak masz rację, gdyby nie była taka jaka jest mometami wredna i pyskata zapewna siebie. . I miałaby coś do powiedzenia to wygląd by nie przeszkadzał . A tu głupota bije aż razi i kumuluje czarę goryczy na wyglądzie dlatego ze ona sama się skupia tylko na tym wyglądzie i wręcz agresywnie atakuje ze są brzydsze ze ona jest atrakcyjna itp itd . Ze wnosi dużo a nie tylko mieszanie zupy w garnku. Hmmm nie wiem co w nosi dla mnie pogardę i zazenowanie. Nic do niej ie dociera widzi że daje kolejny test makijaż i łapek w dół coraz więcej. . A ona nadal w zaparte idzie. Taki człowiek nic nie pojmuje. Nie wiem gdzie jej stała obronczyni honey. Nie było filmu bez jej komentarza a teraz cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona poucza innych, a sama nic nie umie. Jej intro "Animoto trial" pełen profesjonalizm. Cięć w filmach też nie potrafi robić normalnie, urywa w pół słowa i w ogóle okropnie to wygląda. Patrzcie na Myśliwiec np. całkiem spoko montuje. A Candy zamiast kupić porządny program do montowania i się dokształcić, to taką amatorkę odstawia i jeszcze śmie się przyczepić do kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierszyk powyzej,nie mojego autorstwa, zeby nie bylo Ja troszke hmmm innych slow uzywam mowiac delikatnie...,ale mysle ,ze kazda radosna tworczosc mile widziana...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie 3 grosze wcisnie a amatorstwo u niej pod każdym względem. Te nowe kanały lepiej montaż mają zrobiony jak ona. Nawet jest taka grubsza dziewczyna Natalia ona coś pogada posmieje się, nie moja bajka ale chodzi mi o to ze potrafi nawijac do kamerki jakiś temat i tych widzów jakoś to zachęca mimio iż ma problem z wagą i ze skórą ale jest wesoła nie jest zaczepliwa agresywna u nie nawija na innych. A candy myśli ze jak po kimś pojedzie to będzie fajna. Najpierw tym młodym wchodziła w doope paczuszki slala teraz etap pouczenia wchodzi i pomału zacznie je zniechęcać później nakręci je na gadanie głupot i sianie femrnetu ażeby zniknęły z YouTube. Taka jej taktyka. Jest taka vlogerka JAWAMPOWIEM ładna dziewczyna napisała do candy jak coś tam ma ustawić itp TEz z Anglii jest .. Ale jakoś candy jej namiętnie nie komentuje bo ta dziewczyna jest ładna młoda i sobie da rade candy z nią nie wygra. Ona obiera takie kanały mamusiowe i próbuje je zniechęcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 wierszyki pisalam ja od trzepawicy :) haha Ale użyłam słow ze nie maja na celu nikogo obrazić od ciebie bo czytalam gdzieś ze powinno się tak owe dodawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam candy, zobaczcie co u km się na insta dzieje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no dzieje się islam by adopotwala niech ona się puknie w głowe bo drugie Niemcy czy Francję zrobią w polsce A jak chce być taka samarytanka dobra to niech adoptować idzie polskie dziecko biedne jakieś chore które lezy w łóżeczku w domu dziecka ,potrzebuje miłości . A ona by przyjęła dzieci i ich rodziny mało tego juz się odezwała do UNICEF ona oszalała ybneita czy co?następna gwiadorzy ! Po co w ogóle taki temat porusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani Od trzepawicy,alez wiadomo,ze to taka nasza wena o nikim konkretnym oczywiscie.zbieznosc osob ,nazwisk I zdarzen zupelnie przypadkowa.Swoja droga ,popatrz,taka Brandy a poematy o Niej piszemy!cos W Tym musi byc!jak mowil pewien ksiadz popularnych memow...JAK BRANDY LAPKI UKRYWA,TO WIEDZ ,ZE COS SIE DZIEJE! Buziaki moja kolezanko Po fachu,tzn Po rymie! A I wielkie usciski dla Pani Od streszczen! Szapoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśliwcowa usunęła wpis albo zablokowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilez mozna pisac??!!!spadajcie z mysliwiec i mm25!!!!won do swoixh watkow!gufno mnie obchodzi czy mysliwcowa usunela watek!spadowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.27 Nie wytrzymała chyba tej fali oburzenia :( Dużo ludzi bylo przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunęła i dała drugi : EMPATIA ze niby na zgodę hipokrytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nowy chalenge Agusiu zobacz u thekretka hahahah możesz z Pawianem zrobić ale jak pokażesz swoje zęby to resztę widowni stracisz haha hahaahahahahahahah umarłam jak sobie wyobrazilam Agusie z tym plastikiem w ustach na chalengu hahaHahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siarka ma 32 lata a candy 37 - to tak a ptopo wcześniejszego wpisu z pytaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32? Wow. Myslalam, ze ma z 27 bo nie ogladam jej tylko zerknelam na insta bo ktos tu wspomnial ze tak Candy sie madrowala w temacie makijazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×