Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga Cosmetic Candy (Brandy)

Polecane posty

Gość gość
Aaa.no to 5 lat różnicy mają ale i tak makijaże siarkowny są lepsze od ACC a ta wlazi i krtykuje. Przeczytałam właśnie komentarz pod jej filmem ŻEBY WYLACZYLA GLOS W TEL BO TO ROZPRASZA na co candy odpisuje (przecież ona zawsze ma odpowiedź haha nie powie oke sory nieeee onausiąść powiedzieć swoje i się wybronić nawet jak to głupota i nie ma racji ) Wiec odpowiedz candy NIE MOGĘ WYCISZYĆ TELEFONU BO TAKA MAM PRACE (HAHAHAHAAHAH ) MUSZE BYĆ MOBILNA . candy ty yebnieta jesteś jaka pracę? Aaa no youtuberki hahahah jak się pisze na mesenger z 20 Toma osobami to trzeba na bieżąco pisać żeby się w kłamstwach nie pogubić A hahhaha. Nie pomyślała o tym ze dzwiek wiadomości non stop wkurza ludzi ale do błędu to to się nie przyzna. Praca hahahaah smiechlam od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brendi napisała siarce ze makijaż na nie , ze ładnie maluje itd ale ten makijaż na nie , a potem pod drugim zdjęciem z tym samym mejkapem napisała ze o wiele lepsze ujęcie i tu już makijaż jest spoko - to tak w ramach sprostowania , ze krytykuje *nie jestem jej obrończynią , "wicką" , fanką itd (chyba nawet wręcz przeciwnie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zawsze 3 grosze dodać musi ze szczyptą uszczypliwosci. I te jej NIO, NOM,HEJO ,BAJO, PALECIA, MUZYCZKA, PODKLADZIK. NIUNIA I SIS. ŻAL. Ona jest żenująca sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
candy u beciaq dud już komentuje i to kilka kom pod ostatnim filmem... he he najpierw obsmarowuje, później kafe pisze wiec trzeba nadrobić... ughhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłoszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.52 Honey komntuje Acc to widać ze rozmawiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królowo mopów, o Pani przebrzydła jakaś Ty pusta aż sobie rzygłam! Ile trzeba mieć w sobie głupoty, żeby na tym etapie siedzieć i nagrywki robić? Robisz z siebie pośmiewisko!!!!! Ludzie ją obszczali ,obśmiali i drwiny na cały jutuberski światek, a to siada i udaje, że ona jutuberka jest :-P Ja bym się ze wstydu pod stół schowała i nie wyłaziła tydzień. Gdyby ona wiedziała jak ją te sis jej wyśmiewają między sobą za plecami to by się chyba upiła wodą :-D Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.19 TO samo pisalam rano haha chalenge ona uwielbia chalenge i jej ząbki byłyby idealne do tego hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie dopuszcza tej myśli ze ludzoe z niej brechtaja łapki myśli zakryje to będzie na topie. Komentarze poblokowane i to youtuberka. . Sama dla siebie nagrywa bo tam wypowiedzieć się nie można. Tępa menelara. Ona się łudzi ze film o botoksie zrobi furorę hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ona smie dawac innym youtuberkom porady odnosnie filmow? Czy ona swoje filmy widziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.58 Widziala i są najlepsze a ona jest atrakcyjna kobieta hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brandy filmiki dostana Oscara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.06 Chyba na Wiocha PL. albo królowa Żul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie jak uczy ta młoda żeby w sklepach nagrywala hahaha jak sama Acc co za debil hahaha no wypromuje ta bejse ale na upadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ja pierniczę, znalazła się SPECJALISTKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za miotła no nie pogadasz. Ale ona mi już działa na nerwy botoksiara paskudna stara wygląda jak wiecznie nie domyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwyedek
Monster Trucks 2017 CAŁY FILM Ogladaj 0NLINE na >http://24filmyonline.pl?u=Monster_Trucks_2017 Zafascynowany motoryzacją chłopak konstruuje własną wersję Monster Trucka. Gdy z podziemnych głębin w pobliskiej rafinerii wydostaje się niezwykłe stworzenie, Tripp znajduje sposób na zmianę dotychczasowego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne ze wszystko z tej paczki ona pokazywała w sklepach ..A teraz mówi Chciałam to kupić ale przeszłam obok kto by jej maskare slal jak ona ma ich tyle. Candy ty ta.paczkę sama sobie zrobiłaś glupcze ze niby taka lubiana jesteś ja yebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chalwy kupiła w polskim sklepie haha reszta to wszystko totalnie nie polskie. A osoba jej robiła prezent w postaci zeszytu to co ty candy jej poslalas swoje fotki? ??hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mi się wydaje czy ona znów ufarbowala ten głupi łeb? Ciemniejsze ma te kudły znów. Kurfa któregoś dnia ściągnie ręcznik i będzie lysa z botoksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corega zęby dobrze sklej i dawaj chalenge! ! Od Thekretki jedziesz ze zgnilkami. Tylko uważaj co by tam na wizji pr***no się nie zaczęło sypać a proteza nie wypadła bo wiemy ze masz pół gęby z lewej strony w protezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątek ma już zwisa dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfa jaka zapowiedź JAKA MIŁOŚĆ CANDY coś ty piła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze!!! Brandy po orgazmie!!!!!! hahahahhahah Wygląda jakby przed chwilą przeleciał ją Pawian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filmik Walentynkowy (a nie za wcześnie? bo chyba 14.02 obchodzi się?) na poziomie mojej 10 letniej siostrzenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta istnieje ale jaki problem powiedzieć ZOBACZ ŁAPKI SAME W DÓŁ POWIEDZ ZE MI WYSŁAŁAS i ta napisała w komentarzu. Juz jej sztuczki można przejrzeć. Taki worek z buzkami miała już i Oli go chciała! ! Przypomnijcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wigilię miała 2 tygodnie wcześniej to co za problem valentynki zmienić? Haha na botkos dostała to miłość wyznajemy debilka. Wstyd. A taki film to mój chrzesniak 12 letni zrobi sam . To jest żałosne żeby youtuberka która poucza ludzi jak robić filmy ,zrobiła coś tak dziecinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×