Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za niski czy nie?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Od kilku miesięcy szaleję za dziewczyną z klasy. Gra w szkolnej reprezentacji siatkówki i często chodzę na jej mecze głównie żeby oglądać właśnie ją. Nie mam pojęcia jak do niej zagadać tak, by mnie nie wyśmiała na start. Głównym problemem jest to, że jako siatkarka jest bardzo wysoka i świetnie umięśniona (ma ponad 185 cm wzrostu ). Ja natomiast nie uprawiam sportów i mam jakieś 170cm. Wiem mimo to ze ona jednak czasem na mnie spogląda z uśmiechem i może ona tez do mnie coś czuje. Jak mam zagadać? Czy to wstyd ze pociąga mnie tak wyższa dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz tez jest nizszy ode mnie.jesli jest uczucie to nic nie przeszkadza a aglupimi uwagami sie nie przejmujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dużo niższy jest twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego kto nie ryzykuje... Musisz ją czymś ująć, a najlepiej kilkoma rzeczami, sprawami, umiejętnościami. Musisz mieć z czym do niej wyjść. A jeśli nie spróbujesz, do końca życia będziesz tego żałował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie mi ciężko jej zaimponować, biorąc pod uwagę różnice postury i wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej owy facet nie pasuje do ciebie. Jest zbyt mizernej postawy co do twojej postury. No ale skoro takie coś cię kręci to już inna bajka!! Ale trzeba przyznać że atrakcyjna jest ta kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość 168 cm - miałeś kiedyś jakieś doświadczenia z wysokimi dziewczynami? możesz się podzielić jak do takiej podejść, rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×