Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StalowaWola

Dieta ok 600 kcal Start 01 01 2017

Polecane posty

Gość gość
tyjemy bo jemy za dużo wzgledem naszego zapotrzebowania. oczywiście taki hutnik czy górnik to by siły nie miał na takim jedzeniu ale przecież każdy z nas potrafi mniej więcej ogarnąć ile to dla niego w sam raz. poza tym ile ludzi tyle stylów jedzenia. tata mojej koleżanki np. je jeden posiłek dziennie - wieczorna obiadokolacje bo od rana kawa i papierosy w pracy i nic nie je dopiero w domu wieczorem. i od lat tak żyje. nie twierdzę wcale że to oczywiście zdrowe i godne naśladowania ale widzialam go i jest to krzepki mężczyzna żadne tam chucherko. tak że wszystko można na tyle na ile twój organizm pozwala ze złota zasada - jesteśmy grubi bo mamy nadwyżkę energii kiedy mniej jej sobie podajemy to zuzywamy to co mamy. a każdy z nas osobna potrzebuje jej inba ilość. trzeba poobserwowac siebie. ogarnac co ci smakuje. po czym czujesz się ok a po czym nie. sorry ale takie mądrości w stylu trzeba jeść to czy tamto juz na mnie nie działają. przecież osoby z alergiami pokarmowymi tez cos jedza prawda? niech każdy sobie je co chce. tutaj chodzi o energię nie rodzaj pozywienia. i niestety do tych co pisali wcześniej kalorie sa kaloriami i jesli np. dziennie zjesz pol tony owoców czy warzyw to moze nie utyjesz jak po mcdonaldzie ake jaki jest sens pakowania w siebie takiej ilości jedzenia??? kupowania tego przechowywania preparowania i tak w końcu nic tylko cały czas się myśli o jedzeniu w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tygodniu 2,5 kg mniej. Nie spektakularnie, ale przez ostatnie dni jadłam ok 1300kcal zamiast 600-800 jak miałam (zawsze przed menstruacją jadłam więcej). Od jutra znów zaczynam liczyć kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdroszcze ci tej woli,ja chyba wróce do fajek,jak paliłam byłam chudziutka,szkoda ze takie są drogie:(co do warzyw to serio pomidory marchew kapuche wcinaj ile chcesz nie wliczaj tego,schudniesz na bank,warzywa maja wrecz ujemny bilans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) jesli mi uda się powtornie schudnąć to i Tobie nie powrócić do fajek (sama paliłam 7 lat) POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Chudnie
Nie jest potrzebny aż tak duży deficyt kalorii. Zamiast tego warto podkręcić metabolizm - ja używam do tego spalacza z Olimpu - Thermo speed :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StalowaWola
Pd 1 stycznia zrzuciłam 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×