Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

katar, kaszel u 20 miesięcznego dziecka proszę o poradę

Polecane posty

Gość gość

Nie ma temperatury. Apetyt w normie. Kaszel głównie po przebudzeniu. Ciężko mu się oddycha, ma zapchany nos. Odciągam, woda morska w użyciu. Smaruję plecy i dodatkowo pod nosem maścią majerankową. Niestety to mało pomaga. Dziecko normalnie się bawi tylko ten zalegający katar. Robię inhalacje, ale też ulga dosłownie na chwilę. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
. Trzeba poczekac. Zrob zeby dziecko mialo glowke wyzej jak spi. Albo zeby spalo na bolu. Robisz dokladnie to co ja jak moje dziecko ma takie objawy. U nas takie przeziebienia trwaja do 10 dni. Czasem przez pare dni podaje nurofen co 8 godzin, dziala przeciwzapalmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidd

Wszystko nam dobrze działa w modelu Alergia Stop. Ten inhalator bardzo zachwalała szwagierka i akurat miała rację...:P Chociaż generalnie na jej opinii to nie warto polegać tak tutaj mnie zaskoczyła pozytywnie :)) Szybka wygodna inhalacja z łatwym podłączeniem części do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuta
Dnia 19.02.2019 o 14:47, Gość dawidd napisał:

Wszystko nam dobrze działa w modelu Alergia Stop. Ten inhalator bardzo zachwalała szwagierka i akurat miała rację...:P Chociaż generalnie na jej opinii to nie warto polegać tak tutaj mnie zaskoczyła pozytywnie :)) Szybka wygodna inhalacja z łatwym podłączeniem części do siebie

Również polecam ten inhalator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×