Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedomyty prawiczek

Nie potrafię zagadać do dziewczyny,

Polecane posty

Gość niedomyty prawiczek

która mi się podoba. Co gorsza, to ona wykazuje więcej inicjatywy, przynajmniej tak twierdzą znajomi. Znamy się z widzenia, mieszka w tej samej dzielnicy więc często jedziemy tym samym busem czy tramwajem na uczelnię. W sobotę była w tym samym klubie (przypadek ?) na imprezie sylwestrowej. Nie wiem jak to się stało, że razem zatańczyliśmy, zaczęła nawijać jak fajnie tańczę i takie tam pierdoły, mnie ogarnął blackout, nie mogłem wydusić ani słowa. Nad ranem, jak przyjechała po nas taksówka, podbiegła i zapytała, czy nie byłoby dla niej miejsca, bo jedzie w tym samym kierunku. Kumpel twierdzi, że jestem frajer, dziewczyna wyraźnie na mnie leci a ja zachowuję się jak niedomyty prawiczek. A co ja mogę za to, że sama myśl o niej mnie paraliżuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes facet czy c***a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo faceci to roboty, nie mają prawa być nieśmiali. Oj księżniczki, księżniczki, leczcie się na nogi, bo na głowę już za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedomyty prawiczek
Nie jestem znowu taki nieśmiały, potrafię zagadać do obcej dziewczyny na ulicy, to tylko ona tak na mnie wpływa. Nie chce niczego popsuć na przedstarciu, nad wszystkim zastanawiam się sto milionów razy, np. w busie, nie wiem, czy wystarcza wymiana uśmiechów, krzyczeć cześć czy przedzierać się przez wiecznie panujący ścisk, żeby zamienić z nią parę słów, zawsze jest w towarzystwie koleżanek i nie wiem, czy to kulturalnie, tak wtrącać się w rozmowę. A jak się już na coś zdecyduje to zwykle jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciapowaty frajer z ciebie i tyle do mamusi pod pierzynke, hus, hus, hus !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×