Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uwaga! Na forum szaleje obłąkana kochanka. Wszędzie widzi żonę byłego kochasia.

Polecane posty

Gość gość
Haha to robi się interesujące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa nie napisze nic konkretnego bo się boi. Latami juz tu pisze brednie sama do siebie, kup se zeszycik kielłba ty stara k****o i tam pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje noworoczne postanowienie to poznać żonę mojego kochanka:-)niech zobaczy z kim ma doczynienia.ona ma 47 lat ja mam 34.jestem ładna i zadbana.rozwojowa.i lubiana przez wszystkich.ona od zawsze siedzi w domu.żadnych zainteresowań. Nawet w łóżko jak kłoda. Mój kochanek jest ze mną szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa odpisz wreszcie tej kretynce i spadajcie stąd. Dwie durne biją się o palmę debilizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrywał mnie kiedys zonaty facet, ktory mowil, ze juz nie ma ochoty na swoja, bo ma obwisle cialo i juz dawno mu sie znudzila, a do tego siedzi w domu i nie pracuje, mowil, ze nic sie u nich nie dzieje, zreszta jej sie juz nie chce nim zajmowac i ze on chce sie zakochac, znosil prezentu uwodzi, dostal kosza, dalej wydzwanial jak opetany, nic nie skutkowalo, az powiedzialam jego zonie o tym wszystkim. powiedzial, ze kocha zone i przepraszal za zachowanie, po czym jak juz połatał z zona czyli dal jej kase zapewne i uspokoilo sie znowu zaczal uderzac i proponowac spotkanie, powiedzialam, ze ok , ale musi miec mnie na spolke z innym facetem bo mam innego to powiedzial ze nie chce tak, ze mam byc tylko jego. Co za zenada, dopiero co mowil ze kocha zone i połatał wszystko i znowu leci zeby ja zdradzac. Tak wlasnie wyglada milosc malzenska, nazwal malzenstwo ukladem od 20 lat i cos w tym niestety jest. Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym mu dala cien nadziei to znowu wydzwanialby jak oipetany, opowiadal jaka zona jest chora i niedobra, a potem znowu ja przepraszal jak znowu bym jej nakablowala i tak az do konca swiata, co za zaklamanie jedno wielkie, nie chce miec nic wspolnego z takimi ludzmi. Sa siebie warci i skazani na siebie, bo kredyty same sie nie zaplaca i musza juz w tym na zawsze pozostac. tak wyglada wielka milosc w wielu malzenstwach. Obłuda i klamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żona Rafała
Kto to jest kiełbasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:05 Zebys sie nie zdziwila, ze zonka twojego kochanka wyglada lepiej od ciebie :P a jak juz zobaczysz drozsza torebke i bizuterie to dostaniesz ataku zazdrosci tania dziffko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guuuuuuupie baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK to na kafeterię przystało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kafeterii znajdą się i ludzie bardzo mądrzy, i bardzo głupi. Jak to na społeczeństwo przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Niech zgadnę?autorką jest niejaka tleniona Katarzyna okularnica wplątana w stalking .Motyw ?mąż owej którą wrabia w miano wymyślonej kochanki . Chora kobieta. xx Pudło, ale pomogę ci trochę. Nie jestem Katarzyna i nikogo o takim imieniu nie ma w mojej rodzinie. Mam ciemne, długie włosy i nie noszę okularów, bo wzrok mam doskonały. Zgaduj dalej obłąkana kochanko, której się wydaje, że każdy post na forum napisała żona kochasia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wlasnie wyglada milosc malzenska, nazwal malzenstwo ukladem od 20 lat i cos w tym niestety jest. Bleee xxxxxxxxxxxxx nie on nazwał tylko ty tak nazywasz tania dziffko bo zazdrościsz ludziom co żyją ze sobą po 20 lat. ciebie żaden nie chce jesteś dobra tylko na chwilę i każdy się z ciebie śmieje. ten żonaty co do niego startowałaś też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje noworoczne postanowienie to poznać żonę mojego kochanka niech zobaczy z kim ma doczynienia.ona ma 47 lat ja mam 34.jestem ładna i zadbana.rozwojowa.i lubiana przez wszystkich.ona od zawsze siedzi w domu.żadnych zainteresowań. Nawet w łóżko jak kłoda. Mój kochanek jest ze mną szczęśliwy. x buhahahahaha taka jesteś rozwojowa i lubiana przez wszystkich, że po robocie siedzisz na kafe i bredzisz, a jak zobaczysz tą żonę to uważaj, żeby ci szczena przypadkiem nie opadła, bo w końcu dotrze do ciebie pasztecie z kim masz do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 .54 Co ty za fleki debilko wypisujesz ja??chyba cie porąbało !,To ty wiecznue kogoś nieudolnie wrabiasz Po pierwsze nie jestem żadną kochanką i nigdy nie byłam bo mam meża dom i dzieci a po drugie ,gdzie widzę jakąś żonę,czyją żonę Lecz sie na głowę idiitko.!Już raz probiwałaś i co mało ci?,Ładnie tak Kacho rodzinę rozbijać?co na to twój mąż?Ty idiotko krzywdę dzieciom z obu stron robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jesteś chora psychicznie? To się lecz, bo już najwyższy czas kretynko. Wszędzie widzisz jakąś Kache. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to kiełbacha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhaha ścierwo w szał wpadło. ładnie to tak męża zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa ma męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełbasa jeszcze niedawno za żonatym latała i rodzinę rozbijała a teraz wrzeszczy ze jej rozbijają ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa majaczy i ma halucynacje jak zwykle. :D Męża sobie wymyśliła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.46 Nie jest tak ?Moge dokładnie opisać tresć stalkingu czyli co i komu dyktowała a potem wymyślała że osoba jest jakąś fuj rzyg pseudo kochanką bo.leciała na jej meża i dalej leci.Są dowody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba ty to się wszędzie wpierdzielisz do każdego tematu. wydaje ci się, że to o tobie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dawaj kiełba, dawaj te dowody, tylko o zdjęciach nie zapomnij. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.56 Co ty za bzdury ktetynko wypisujesz?komu rozbijała rodzinę?Nazwisko!a to już!Wy myślicie źe wszyscy są tak niemoralni i tak steistyczni jak wy?pudło!Jesteście gorsi od szmat w burdelach ..a chcecie Bogu ducha winnych ludzi pomawiać,żenada!Jakim prawem?.Leczcie się!Poważnie mówię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba tłumoku to nie była kaśka tylko jolka hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kiełbasa wparowała wreszcie, bo psychicznie nie wytrzymała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiełbasa to ty tak w nowym roku na kafe szalałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka k***a jolka?w 2010 r nie było źadnej joli debilko i nie jestem żadną kiełbasą to raz !a dwa tak !,mam meża i dzieci i nie interesują mnie żadni obcy faceci idiotko choćbyś nie wiem co jeszcze wymyśliła.Wszyscy wiedzá że stalking to pomysł roouchy tlenionej.Powinna iść siedzieć za to co zrobiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest kiełbasa i kto tu szalał co ty k***a znowu wymyślasz ?Widzisz coś czego inni nie widzą albo chcesz żeby wszyscy widzieli coś czego nie ma .Ty masz jakiś dziwny wzrok,idz do egzorcysty i okulisty niech ci zmieni okulary.Jak długo jeszcze masz zamiar wciskać ludziom te swoje zmyślone farmazony co?I żeby było jasne w Nowy rok to ja byłam w kosciele i reszte czasy aktywnie z rodziná nie tak jak ty leniwy babsztylu!Ja nie zauważyłam żeby tu ktoś szalał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×