Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiuna838

Warsztat Poznań jaki ?

Polecane posty

Gość Kasiuna838

Cześć, ogólnie nie znam się za bardzo na samochodach i niedawno przeprowadziłam się do Poznania. Jaki warsztat samochodowy możecie mi polecić, gdzie w razie czego będę mogła się zgłosić z usterką ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bisia844
Mój mąż zawsze nasze samochody serwisuje w Auto Centrum Baranowski. Sprawy mechaniczne zawsze dobrze robią, bo problemy z usterkami już nie powracają. Ceny mają dobre i terminowo zawsze robią naprawy tak jak się umawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekMintaj
Pine88 wejdź na stronę ACB24.pl na głównej stronie masz tam cały cennik tego serwisu. Myślę, że będziesz zadowolony bo ja już u nich trochę czasu jestem. Ceny są ok i wykonane roboty na prawdę konkretnie zrobione często z gwarancją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bysiore
Ceny są ok, ostatnio bylem na serwisie opon jakis miesiac temu to na prawdę byłem zaskoczony kosztami dodatkowo jeszcze zrobilem geometrię na 3D Hunter tak dokladny sprzęt jednak nie ma za wiele warsztatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KefirTet
Ja miałem już większy problem bo musiałem zrobić wymianę rozrządu w BMW X1 2 0 D SILNIK N47 177KM. W aso zaśpiewali mi prawie 12 tys zł, szukałem wiec innego rozwiązania w Auto Centrum Baranowski zrobili mi to za 6,5 tys. zł i to wszystko na gwarancji i oryginalnych częściach. Uratowali mnie bardzo a robotę oceniam na szóstkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SewerynTrytek
Przy rozrządzie z BMW X1 to tylko tam. Zrobią to dobrze z gwarancją i też w dużo niższej cenie. Ogólnie serwis jest porządnie wyposażony, obsługa odpowiednio wykwalifikowana, a mechanicy mają mega doświadczenie i też nie robią nic bez pytania, by potem zaskoczyć człowieka na sam koniec. Polecić mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin76
Ja z całego serca polecam tą stronkę , choć nie jest to warsztat ale można dzięki niemu znaleźć listę sprawdzonych warsztatów. https://imoto.zone/Home/Garaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrym warsztatem samochodowym, do którego zgłaszam się zawsze gdy mam problem z autem jest serwis.pit-stop-poznan.pl Jeżeli zależy wam na doświadczonych i uczciwych mechanikach samochodowych to polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×