Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzesiek 2

Jakieś szanse?

Polecane posty

Gość Grzesiek 2

Witam! Post jest w pełni autentyczny i nie robię sobie żartów i proszę o to samo... ;) Mam 24 lata. Jestem dość przystojnym facetem, nie mam raczej problemów z Kobietami, ale... Jest jeden problem. Interesują mnie jedynie Kobiety zbliżone wieku 30 lat, lub nawet delikatnie powyżej, czuję się z tym nieszczęśliwy, bo gdzie mam taką znależć...? TO NIE JEST POST MATRYMONIALNY ! Chodzi mi bardziej o to, co Kobiety w wyżej wymienionym wieku myślą o związku z młodszym chłopakiem... Są na to jakieś szans? Jestem dość dojrzały, jak na swój wiek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frajerki szukasz? a ktora chcialaby cie utrzymywac i znosic humory dwudziestolatka? szukaj rowiesnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 2
Utrzymywać? :D Gdzie to jest napisane! Jestem właścicielem salonu kosmetycznego, oraz zawodowo zajmuję się grą w pokera, co również przynosi mi niezły dochód ! Nie chciałem tego pisać, aby nie zleciały się dziewczynki na szmal. Zresztą było napisane, że to nie jest post matrymonialny, tępaku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byznesmen przez duze G i co jeszcze posiadasz,bo jakos nam nie imponujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 2
Zwiedzam całą Europę ! Mógłbym utrzymywać Ciebie i pół Twojej Rodziny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 2
Nie mam czym imponować! Post nie dotyczy moich zasobów, nie uczono czytania ze zrozumieniem w szkole?! Denerwują mnie tacy, jak Ty. Pewnie tta strona to jedyne Twoje zajęcie, a na co dzień utrzymuję Cię frajerny mąż, bo Ty jesteś Księżniczką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dołączam się do autora i uważam że: wiek to liczba tylko, zależy co komu w głowie siedzi, chcę stabilizacji, założyć rodzinę, poznałem 30latkę a mam 25 i nasze cele życiowe pokrywają, i uważam że szansę mamy taką aby dwoje chciało naraz. Sama stwierdziła że ma znajomych ok. 35l "duże dzieci" którym najważniejsze aby się wyszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 2
W tym właśnie rzecz. Myślę, że poukładamy jestem, nie imprezuję, staram się dbać o siebie, wszystko jest raczej w porządku. Mam jakieś tam "adoratorki" No ale one są w moim wieku, lub młodsze, ja potrzebuję starszej, takie mnie podniecają, fascynują ! Są jakieś takie inne, lepsze! Chciałbym poznać taką. Staram się, ale mieszkam w miasteczku, tu się wszyscy znają i nie ma wolnych w tym wieku, albo już gdzieś wyjechały. Jak bywam w miastach, czy na wyjazdach, to też raczej ciężko poznać, bo przecież nie będę zaczepaił na ulicy starszych Kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do tego twojego salonu to 30tki nie przychodza?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarz wyzej BRAWO, BRAWO, BRAWO nic dodac, nic ujac! temat zamkniety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 2
Gdyby czytać ze zrozumieniem, to można by było pominąć, co niektóre banalne pytania. Owszem, PRZYCHODZĄ! Jak już wspomniałem wcześniej, to jest miasteczko, w którym wszyscy się znają i te 30stki, które przychodzą są już zajęte! Zresztą bycie właścicielem, a praca w salonie, to dwie odrębne opcje... Normalną rzeczą jest to że nie przebywam tam 12 godzin dziennie i nie czekam aż przyjdzie jakaś 30stka i zechce się ze mną umówić! Na prawdę aż tak boli fakt, że ktoś może mieć lepiej??? Gdzie podziała się ambicja?! Brać się za siebie nieroby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor to burak jakich malo! zawsze bedziesz sam i nawet 10 salonow ci nie pomoze,! wez sie za siebie, mlody jeszcze jestes, troche kultury i oglady nie zaszkodzi w zyciu! Powodzenia!!! i przestan tu ludzi wyzywac bo niestety to ZLE swiadczy o tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moldy facet moze byc tak nie rozgarniety??? gdzie znajde kobiete? moze nigdy "TEJ" nie spotkasz tak czasami w zyciu bywa, nie tylko u Ciebie. nie jest latwo stworzyc udany zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat sie jemu nie dziwie. temat dotyczy czego innego a tu mu pisza kto go bedzie utrzymywal i takie tam brednie. ze jest mlody nie znaczy ze nie potafil by zadbac o rodzine i stabilizacje w zwiazku. Pozdrawiam cie i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek 2
Koniec tego tematu! Wy jesteście ludzie chorzy, jak mam się nie denerwować i nie ubliżać, jak to jedynie stwierdzanie faktów odnośnie kilku osób biorących udział w tej dyskusji. Sprawa jest prosta - nie macie w życiu nic, nieudane związki, monotonia, rutyna i codzienność nakazuje Wam, abyś nie szanowali innych, no bo skoro komuś innemu coś w życiu wyszło, a że ambicja pcha go dalej i co raz to osiąga nowe zamierzone cele, to przecież trzeba mu podciąć skrzydła, bo jak to jest, że on może mieć lepiej?! Żałuję, że napisałem na tym forum zawistnych i pozbawionych ambicji ludzi ! Oby wiodło się Wam lepiej, Polaczki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musze cie rozczarowac nie jestes jedyna osoba, ktora cos w zyciu osiaglela. SAM jestes glupim Polaczkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×