Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fajny ale brzydki meżczyzna HELP!!!

Polecane posty

Gość gość

poznałam fajnego mężczyznę.. jest absolutnie wyjątkowy, inny niż wszyscy, ma bardzo piękne wnętrze, niesamowity charakter ale.. jest brzydki, dla niektórych pewnie nawet obrzydliwy czy obleśny.. nigdy nie przykuwałam większej uwagi do wyglądu, ale teraz sama biję się z myślami.. nie czarujmy się, wygląd też odgrywa swoje znaczenie, może nie aż tak bardzo jak charakter ale mimo wszystko.. i tu pojawia się mój problem, czy dac mu szanse? czy to ma sens? czy możliwe że jego wygląd z czasem całkowicie zejdzie na drugi plan i przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie? niech mi ktoś doradzi bo już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem do relacji intymnej potrzeba choć minimum jakiejś estetyki dla duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umawiałabym sie z kimś dla mnie brzydkim, chyba że jako przyjacielem ale nie związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz z nim być skoro nie ma chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oceniaj książki po okładce,ani ludzi po wyglądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest niski? Bo skoro facet brzydki to musi być niski taki poniżej 170 cm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz się z nim męczyć, będzie świetny ale niestety wyglądem będzie Cię odrazal w łóżku, na mieście, wśród znajomych, itp Autorsko nic ładnego w nim nie znajdziesz? Jakie masz wyobrażenie? Aaaa i pamiętaj nie mecz ani siebie ani jego nie przeciągaj struny, zdecydujesz się na życie bez niego to odejdź albo spowolnij kontakt bo będzie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wyglada?mozesz go opisac pytam tylko z ciekawosci,co oznacza dla Ciebie slowo "brzydki" tak naprawde szczerze mowiac,niewiele jest ladnych ludzi na swiecie widzialas kiedys jakas swoja kolezanke bez makijazu w swietle dziennym? he he poza tym najwazniejsze w tym wszytskim jest to czy on jest DLA CIEBIE BRZYDKI;ODRAZAJACY;SPRAWIA ZE SIE GO BRZYDZISZ jesli tak to daj sobie spokoj ale jesli myslisz o tym,ze bedac z nim w zwiazku bedziesz sie wstdydzic isc z nim na impreze czy na miasto to daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstydze sie go jakoś bardzo ale brakuje mi tych motyli, chemii jakie miałam z poprzednimi którzy mi sie podobali:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś jest dla Ciebie obleśny, to nic tego nie zmieni. Chyba, że to są to rzeczy, na który może mieć realny wpływ - na przykład jest obecnie gruby, źle ubrany i brudny. Jednak jeśli to jest powodem Twojej odrazy, to nie jest on tak inteligentny, jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co spotykasz sie z kimś kto ci nie odpowiada z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna pusta idiotka dla której liczą się tylko CIACHA dostaniesz kiedyś za swoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie zasadnicze... jakich rozmiarów ma naganiacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to maza znaczenie jeżeli jest nie atrakcyjny z wyglądu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa głupsze od psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to różnica jak facet wygląda, skoro i tak każdy wam się nudzi po 2-3 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty chciałbyś być z dziewczyna która cie nie pociąga fizycznie? Masz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da rady, wyglad ma znaczenie, nie musi facet byc modelem, ale zeby ci sie podobal i z wygladu i z charakteru.ja sie kiedys przyjaznilam z facetem ktory moze szpetny nie byl ale tez nie przystojny i duzo starszy, nie dalo rady sie w nim zakochac i zadne tlumaczenia sobie ze to dobry czlowiek nie pomogly jesli bedziesz probowac na sile z nim byc to w koncu go zostawisz, po co ma cierpiec.niech sobie poszuka kobiety dla ktorej bedzie piekny taki jaki jest , co dla niej wyglad jest naprawde bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co zrobic, co on mysli o Tobie, co czuje, jaka Was czeka przyszłośc, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dać szansę...Nigdy nie mów o nikim, że jest obleśny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×