Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desperatki czy co

Kobiety z desperacji pakują się w patologiczne związki

Polecane posty

Gość gość
No już nie porównujmy faceta który ma dziecko do takiego, który ma przeszłość kryminalną... Mnie osobiście przeszkadzałoby nawet dziecko. Ale tu z kolei, sądząc po wielu wątkach na kafeterii, jestem według niektórych tzw. księżniczką, która kręci nosem i powinna pewnie obniżyć poprzeczkę. Może przestańmy więc oceniać wybory innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze zmarnowalam wiele lat na tego psychopate...ale tez osobiście moje zycie prywatne nie należało do takich bym poznawala tłumy ludzi chodziła na imprezy co tydzien i poznawala co tydzien innego etc. Male miasto malo możliwości. Studia skończona facet rzucony czas zaczac zyc zyc od nowa. I nie piszcie z takim pesymizmem to tak jakby osoby po 30 to juz zywe trupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety dziwne istoty
Po 30 i po związkach niewypałach niestety żywe trupy, psychika zrąbana, fantazje filmowe ponoszą, szukanie nieistniejącego ideału, same nie wiedzące co tak naprawde chcą, czy męskiego faceta czy faceta peezde który jest pantoflem i gotuje i kapcie jej przynosi, czy faceta który da innemu w morde i ją obroni, a najlepiej wierny badboy który dużo zarabia, nie pracuje, gra na gitarze, przynosi śniadanie do łóżka, sprząta co drugi dzień, chodzi a nią na zakupy ( i to lubi), interesuje się modą ( ale nie jest pedałem ), przynosi kwiaty co tydzień, nosi księżniczke na rękach, a jak ona zajdzie w ciąże i urodzi to on ma być z nią 24/7 i jej pomagać, aha ale kase ma też zarabiać i to porządną bo dziecko nie będzie dziadować i musi mieć wszystko, najlepiej z górnej półki, ma być przystojny ale nie oglądać się za innymi, inne mają wam go zazdrościć ale on ma na nie nie zwracać uwagi, taki ideał z bajki najlepiej, ale jak za idealny to też źle bo nudny, nie daje wam emocji i dramatów, wy same nie wiecie czego chcecie, chcecie wszystko najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha dobre podsumowanie kobiecych potrzeb! Zgadzam sie co do ostatniego zdania. Często tak jest ze jesli chodzi o emocjonalna stronę kobiet to te potrzeby sa często niezaspokojone. Niemozliwoscia byłoby sprostać takim potrzebom. Gdy facet biega za kobieta i chce jej nieba przychylić - kobieta traktuje faceta nieco z wyższością gdyz uważa ze ma przewagę, natomiast gdy facet jest niezależny i nie pada kobiecie do stop wtedy kobieta chciałaby wiecej uwagi od takowego albo zeby najlepiej stała sie całym jego światem. Gdy facet ktory do tej pory chciał kobiecie przychylić nieba (a ona go traktowała z lekceważeniem) nagle zmienił zachowanie i stał sie chłodniejszy i zdystansowany - kobieta zaczyna panikować i przymilać sie chcąc odzyskać swoją pozycje ktora czuje ze traci. Facet znów zaczyna ja uwielbiać i hołubić a wtedy kobieta odzyskawszy swoj tron znów traktuje faceta po macoszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam jedne kobiety biora to co popadnie czyli resztki, odpadki, potem klapki spadaja im z oczu gdy po gebie dostana ,jak ja ,ale czasem jest za pozno, bo dziecko w drodze zeby sie wycofac no i bieda w huj, inne kobiety sa same bo nie szukaly i nikogo nie chcialy .tak to jest jak szuka sie gachow z internetu, na portalach nigdy niewiadomo kto jest po drugiej stronie komputera ,to dla naiwnych. bylam glupia i naiwna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps, Myslalam ze mam za duze wymagania i dlatego nikogo w zyciu realnym nie poznaje, obnizylam wymagania i co trafilam kryminaliste. Juz nigdy swoich wymagan nie obnize co do faceta, facet ma byc facetem ,kobieta kobieta. Faceci tez maja wymagania duze w seksie i lubia ostro i tych wymagan nie obnizaja wiec ja juz mam wszystkich facetow w d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;45 A ja ciebie rozumiem ,bo sama bylam z psycholem co mnie szantazowal, podnosil reke, seks wymuszal, wyrywal mi z rak kluczyki od mojego samochodu i tez nienalezalam do dziewczyn ktore lubia co tydzien chodzic na imprezy, palic****ic. Spokojne ,ciche, domatorki maja ciezko by poznac normalnego faceta w zyciu realnym, zostaje internet a tam czubki, debile, psychopaci ktorzy patrza kogos zniszyc, pozostaje byc samemu i jeszcze raz samemu. Internet dla desperatow ,naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;23 Nie porównujmy faceta który ma dziecko do takiego co ma przeszłość kryminalna . Nie widzę miedzy takim a takim żadnej roznicy i taki z dzieckiem ma uszkodzona psychikę, przez nieułożony zwiazek i kryminalista jest uszkodzony, bo ma doczynienia z prawem. Obydwoje sa zryci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety dziwne istoty wczoraj Po 30 i po związkach niewypałach niestety żywe trupy, psychika zrąbana, fantazje filmowe ponoszą, szukanie nieistniejącego ideału, same nie wiedzące co tak naprawde chcą, czy męskiego faceta czy faceta peezde który jest pantoflem i gotuje i kapcie jej przynosi, czy faceta który da innemu w morde i ją obroni, a najlepiej wierny badboy który dużo zarabia, nie pracuje, gra na gitarze, przynosi śniadanie do łóżka, sprząta co drugi dzień, chodzi a nią na zakupy ( i to lubi), interesuje się modą ( ale nie jest pedałem ), przynosi kwiaty co tydzień, nosi księżniczke na rękach, a jak ona zajdzie w ciąże i urodzi to on ma być z nią 24/7 i jej pomagać, aha ale kase ma też zarabiać i to porządną bo dziecko nie będzie dziadować i musi mieć wszystko, najlepiej z górnej półki, ma być przystojny ale nie oglądać się za innymi, inne mają wam go zazdrościć ale on ma na nie nie zwracać uwagi, taki ideał z bajki najlepiej, ale jak za idealny to też źle bo nudny, nie daje wam emocji i dramatów, wy same nie wiecie czego chcecie, chcecie wszystko najlepiej x Haha dokładnie w punkt! Ja właśnie takiego szukam :P Tylko bez tego punktu, że ma chodzić ze mną na zakupy- nie musi, w końcu z koleżankami też wypadałoby gdzieś wyjść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 23;45 A ja ciebie rozumiem ,bo sama bylam z psycholem co mnie szantazowal, podnosil reke, seks wymuszal, wyrywal mi z rak kluczyki od mojego samochodu i tez nienalezalam do dziewczyn ktore lubia co tydzien chodzic na imprezy, palic****ic. Spokojne ,ciche, domatorki maja ciezko by poznac normalnego faceta w zyciu realnym, zostaje internet a tam czubki, debile, psychopaci ktorzy patrza kogos zniszyc, pozostaje byc samemu i jeszcze raz samemu. Internet dla desperatow ,naiwnych. x Ofiarami takich psycholi są właśnie ciche, spokojne kobiety. Jak kobieta jest silna psychicznie, potrafi faceta "ustawić", to na nią ręki nie podniesie, bo taka mu odda. Moja sąsiadka opowiadała, że kiedyś jej chłop przyszedł pijany i ją uderzył, to tak mu patelnią walnęła w łeb, że pogotowie musiała wzywać. Ale więcej jej nie uderzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubie na modowe zakupy z kimkolwiek chodzic. raz ze ja szybki rekonesans po sklepie robie, wchodze i max 7 min by wybrac rzeczy ktore mi sie podobaja, a kolezanki czesto za wolno sie guzdrzą , no i moga cos wziąć do ręki co też bym chciała -tutaj kobieta na shoppingu jest twoja rywalką w tym sensie. facet tez bedzie poganiac. samej z karta kredytowa mi najlepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nawet te co mogly by miec kazdego WYBIERAJA zlych mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarli brałn
gość 2017.01.13 karta kredytowa najlepiej nie Twoja i bez ograniczeń wydatków ;) haha, idealnie wtedy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby mają ZERO logiki, cyckami do dobrobytu, żałosne peezdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja karta kafe k***** bo jestem oszczędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19;48 Nikt cie nie poderwie ,bo jestes uszkodzony jak wiekszosc pajacy z kafe, portali randkowych i innych ogloszen matrymonialnych. W internecie faceci to smieci ,chca kobiety bogatej, ladnej i zerowac na kobiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jakby faceci nie pakowali się w patologiczne związki. Przecież szereg kobiet też ma zryte berety a mają czasami całkiem normalnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocnik pełny goofna
Baby grają w te swoje durne gierki a potem stara rura po 30stce i stara panna z kotem, żałosne księżniczki zostają z ręką w nocniku pełnym goofna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam tylko tę paradefinicję "patologicznego" związku i do jej elementu się odniosę. Otóż w zestawieniu z masą mężczyzn po prostu słabych psychicznie, owa "przeszłość kryminalna" u innego może być zaletą. :) Wiem o tym z doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markus82
Osobiście poznałem, spotykałem się dwa miesiące i niestety rozstałem z bardzo interesująca kobietą. Z jednej strony wykształcona, pracowita, zaradna życiowo ale jej przeszłość to związki z kryminalistami, pakerami, wytatuowanymi kibolami itp. Na dodatek nie widzi w tym nic złego, że jej koleżanki są z męzczyznami, którzy prowadzą lewe interesy, bija je - ważne, że kasę do domu przynoszą... Skoro nie skończyli szkoły to lepiej że coś kombinują niż mieliby siedzieć w domu i nic nie zarabiać - to sa jej słowa. Czasem to juz sam nie wiem, czy moze ja jestem jakis staroświecki, zbyt umoralniony, czy trafiam na nieodpowiednie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby to debile
bo baby to cwane suki, facet ma kase przynosić, ryzykować, a one tylko chcą korzystać z dobrodziejstw które facet wyrabia dla nich, to prosty zwierzęcy instynkt, a mówią że ludzie to nie zwierzęta, gòwno prawda, ludzie to bydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to takie same zwierzęta jak zwierzęta. Przedłużyć gatunek to cel każdego zwierzaka ale podstawowe pytanie, po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to debile dziś bo baby to cwane suki, facet ma kase przynosić, ryzykować, a one tylko chcą korzystać z dobrodziejstw które facet wyrabia dla nich, to prosty zwierzęcy instynkt, a mówią że ludzie to nie zwierzęta, gòwno prawda, ludzie to bydło xxxxx Mam pomysł, teraz czasy tolerancyjne, to sie ożeń z facetem. Obydwoje będziecie pracowac, obydwoje będziecie ryzykowac. Po co ci baba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×