Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość myfairlady

Lubicie rozpieszczać młode kobiety?

Polecane posty

Gość gość
A ja wszystko a co się wezmę staram się robić na 100%, tak dobrze jak tylko jestem w stanie. Jestem taka od dziecka. Nie docenia tego ani mój facet ani pracodawca ani rodzina :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missC
Jestem "człowiekiem do wszystkiego" czyli zapewne do niczego - tzn. podejrzewam, że muszę się wyspecjalizować. Zajmuję się zarówno telemarketigiem (powiedzmy), jak i marketingiem, więc praca sprzedażowo - analityczna. Ale ja fizycznie nic nie sprzedaję, a zachęcam do zadawania zapytań, a co do analizy konkurencji, nie korzystam w tym celu z narzędzi porównawczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
W sumie u pracownika najważniejsza jest inicjatywa, nie czekaj na trudności, problemy tylko wychodź z inicjatywą: jak można jakiś problem rozwiązać, jak można coś usprawnić, poprawić. Nie czekaj na przydzielenie pracy, pytaj o nowe wyzwania, zadania. Badź odpowiedzialna i punktualna, jak się czegoś podejmiesz to to zrób. Staraj się pracować zespołowo, pomagać innym, jeśli szef to dostrzeże, to masz szansę na awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 11:56 Wiem, że odpowiadasz komuś innemu. Ja tak właśnie robię. Mój szef mi powiedział, że "chce być święta bardziej niż sam papież". Jedyny sposób w jaki mnie doceni, to taki, że mnie nie zwolnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
No tak to niestety w dzisiejszych czasach bywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jak zwykle dzięki wam zarobiłem kupę forsy, z dużą przewagą KUPY". Powyżej inny tekst mojego szefa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Może uważacie, że jestem pusty ale mam ochotę zaprosić jutro jakąś dziewczynę na kolację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missC
Robię tak, jak mówisz, ale szanse na podwyżkę czy awans mam tylko zmieniając firmę. W zeszłym roku parę razy dostałam premię za starania. To było fajne, natomiast od jakiegoś czasu nie dostaję nic. Nie dostałam też nic na Święta. Jestem zdemotywowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missC
Dodam, że obecnie dużo firm podniosło pensje swoim pracownikom i zarabiam znacznie mniej niż przeciętny sprzedawca z Biedronki. Zaczynam się zastanawiać nad pracą fizyczną. Choć to strata mego potencjału. Koleżanka w fabryce w grudniu dostała 4 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już tam pracuję 18 lat :O tez parę razy dostałam premię. Dostaję trochę forsy niby na urlop, z którego nie korzystam i na święta. Również zdaję sobie sprawę, że poprawę sytuacji może przynieść tylko zmiana miejsca pracy. Dzięki PIS-owi na papierze w tym roku dobiłam do pensji minimalnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jeden etat i trzy zlecenia. Żeby wyjść na swoje, czegoś jeszcze się nauczyć, poczuć satysfakcję z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Nie chcę Was denerwować ale dobry kelner w sensownie prosperującej warszawskiej restauracji moich znajomych zarabia 6 tys. na rękę (fakt, z napiwkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Zeszliśmy na smutne tematy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to samo pomyślałam. Skopałyśmy Ci temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Nie, no to są ważne tematy. Mój jest przy tym płytki. Ale przyjemny:):) Następne uwagi poproszę już w temacie "głównym":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mna chce sie umawiac duzo mlodszy i nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Umów się:) Choćby z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Jest tu ktoś chętny na tete-a-tete jutro wieczorem w Thai Thai na Placu Teatralnym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze z ciekawosci sie umowie.jest bardzo przystojny.bardzo mnie ciagnie do niego.ciagle o nim mysle.moze sie zakochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Czasem warto się poddać uczuciom, tak myślę. Ja nie zawsze potrafię i wiele razy sobie przez to zaszkodziłem w życiu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Nie zostawiajcie mnie samego na jutro wieczór:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
Dziewczyny, czy lubicie, kiedy facet Was rozpieszcza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubi być rozpieszczana
Bardzo chętnie spotkałabym się z Tobą ale nie do lecę na jutro wieczór zresztą nie jestem w wieku hostess więc nie będziesz żałował;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię :-) moj facet jest 10 lat ode mnie starszy i właśnie taki jest. Ja sama juz nie mam 20 lat ale lubimy wzajemnie robić sobie miłe niespodzianki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myfairlady
No wlaśnie, rozpieszczanie jest jak gra, taka intelektualno-emocjonalna gra, jest podniecające. Dla mnie to jak narkotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię:) Gówniary są fajne, słodkie i spontaniczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie. W ogóle mnie to nie kręci, nie są dla mnie seksowne:) Takie ledwie opierzone kurczaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, że tak mało jest takich mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jest ich tak malo, sam znam kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×