Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kołdra Lidl a uczulenie?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Jakieś 3 miesiące temu, kupiłam w Lidlu dwie kołdry pikowane niby super ciepłe, lekkie bla bla. No rzeczywiscie, okazało się że reklama nie kłamała i kołdra spełnia funkcję. Lecz mniej więcej od czasu kiedy zaczęłam ją używać na moim ciele zaczęły się pojawiać ugryzienia - nie to że jakieś uczulenie, tylko widoczne ugryzienie jak od komara z tym że 100 razy bardziej swędzi. Pomyślałam sobie że to może być wina tej kołdry ale pobieżnie ją przetrzepałam i nic. Później wpadło mi do głowy ze to mogą być pluskwy (wyczytałam w necie - jednak moje ugryzienie są inne niż "książkowe") i jednocześnie uznałam że Lidl to porządna firma, chyba nie mogą mieć robaków w kołdrze :p wczoraj jednak okazało się, że ojciec (który dostał drugi komplet tej kołdry) ma takie same objawy) Na pierwszy rzut oka w kołdrze nic nie ma ale może ktoś miał podobną sytuację, macie jakieś pomysły co to może być? Jest jakiś typ robaków które są mikroskopijnie małe a gryzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj koldry do pralni chemicznej ,jak problem sie bedzie pojawial dezynsekcja mieszkania( kto k***a kupuje koldry w lidlu?:o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wszy albo pschly? tez swedza,pluskwy gryza jakby w rzadku po trzy cztery ugryzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×