Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poldark Wichry Losu

Polecane posty

Gość gość

Ogląda ktoś ten serial? Podoba wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , podoba mi się ile ma sezonów? [cześć ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książek jest dość dużo więc i sezonów może być sporo. Obecnie kończy się drugi. Oglądałam jednym okiem z mężem ale jak Ross zdradził Demelze i ona mu w pysk dała to się wkrecilam maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silna jest:), tak go trzasnęła,że poleciał w powietrzu, mogłaby też przyłożyć kochance rywal Poldarka wygląda jak laluś , wypudrowany, sztywny, wyniosły, jego ćwiczenia siłowe są śmieszne, zazdrości Rossowi wszystkiego, jest nikim, jest zły i szpiclem, babcia widzi go w kartach jako diabła, chce majątku po wdowie, nie wiem czy kocha tą piękną damę, nie radzi sobie po śmierci męża, tylko chodzi po zamku i stroi się, Scarlett była silniejsza od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scarlett z Przeminęło z wiatrem to była kobieta z jajami, energiczna, pracowała na plantacji bawełny, zastrzeliła bandytę, żelazna dama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*****a mnie ta cała Julia. Niby zgrywa wielką damę ale jednak puściła się z Rossem, po tym jak Demelza uratowała jej syna w chorobie tracąc przez to własne dziecko. Podła suka z niej a Ross nie lepszy, ma taką wspaniałą, piękną żonę a myśli o byłej narzeczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ross kocha dwie kobiety, Julia była jego pierwszą miłością, wciąż ma do niej słabość, w życiu też tak bywa, że nigdy zapomnisz tak wielkiego uczucia Delmeza nie miała łatwego życia, ojciec ją bił, nie kochał córki, matka nie żyje, nic dziwnego,że dziewczyna była dzika z początku, gdy poznała Poldarka zaświeciło się dla niej słońce, zakochała się, jest pracowita, odważna i w dodatku wrażliwa, wierna Lubię doktora, ma szacunek do ludzi, pomaga biednym, raz miał romans z dziewczyną, ale to ona chodziła za nim, chociaż miała męża, który był trochę nienormalny, zazdrosny, ona podczas kłótni zginęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten Poldi głupi, nie wie jak udobr***** żonę. Ale przynajmniej szczery. A Julia mi się w ogóle nie podoba, wargasta, duża konska glowa i oczy wylupiaste. Ale być może ją tak negatywnie spostrzegam bo mnie W*****a, chodzi tylko i patrzy jak sierota cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elizabeth jest w ciąży z Poldarkiem:), pewnie będzie trzymać to w tajemnicy, starszy syn będzie podobny do pierwszego męża, też wrażliwy, babcia wie tylko o dziecku, czekam na trzeci sezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czekam, wie ktoś kiedy mają emitować? Pięknie na koniec Ross powiedział Demelzie bo wcześniej szło mu bardzo kiepsko, tylko pogarszal sprawę. Swoją drogą strasznie podoba mi się Ross jako facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAJWIĘKSZA BAZA SERIALI
Gość gość
Ross chciał tylko na raz Elizabeth przeleciec i upokorzyc ja za to, że wyszła za mąż za jego kuzyna dla pieniędzy a nie za niego bo on biedny i kiedy się zorientował, że ona nie jest szczęśliwa z Francisem to wtedy zrozumiał, że go uwodzi bo myśli, że będzie żyła z F a z nim romansowala za plecami F jednak nie chciał tego robić kuzynowi. Kiedy F się utopił R postanowił dopiąć celu i to osiągnął jednak nigdy jej nie chciał tylko udawał i nie będą już razem. R będzie z Demelza w 3 sezonie a E urodzi dziecko R tylko wszyscy po latach się o tym dowiedzą. Ona E czekała aż R odejdzie od D ale on się nią bawił. Są takie kobiety- wredne suki od których należy trzymać się z daleka. D jest za bardzo ufna lub naiwna, nie zauważyła jak E patrzy na jej męża. Nie powinna im pomagać kiedy byli chorzy i narazac swojej rodziny bo ta suka E nie miała dla niej wdzięczności wręcz przeciwnie chciała jej zabrać męża by D została sama z synkiem. Ale R nie jest głupi, poznał się na tej wyrachowanej paniusi juz dawno. Przeleciał ja i zostawił jak szmate i to jej się należało. Książka fajnie to opisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zdania że ona jest wredna suka, nie lubię jej od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem czy syn Elizabeth będzie miał żal do niej,że ma innego ojca, niech pokażą jak rosną dzieci, ich pierwsze miłości i wnuki przez pół wieku, syn Poldarka pewnie będzie podobny do Rossa, czy George to zauważy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcześniej nie oglądałm serialu, teraz leci na Epic Drama , oglądam już 2 sezon, jestem zakochana w tym serialu i Rossie oczysiście, dziś bedzie8 odcinek, wiem ze jest jeszcze 3 sezon, gdzie mogę obejrzec nie mam tych platform z serialami, tak ze gdzie obejrze 3 zezon czy on leciał w telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×