Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Romans.

Polecane posty

Gość gość

Z Mężatką... Przerwał to jej mąż, bo przechwycił smsy... Była mega awantura, ona miała przerąbane i ja również. Spotykaliśmy się 9 miesięcy. Minęły już ponad cztery miesiące od wpadki. Odzywała się kilka razy, że Kocha i że Tęskni... Ja mam chyba to samo, nie mogę przez to spać, ciągle o Niej myślę. Uważam też, że gdyby bardzo chciała i faktycznie Kochała, to jakoś mieli byśmy ten kontakt... Mówiła mi, że jeszcze sie boi... Wiem, że tak na prawdę, to nie ma sensu, bo ona nie odejdzie od Niego i ja właściwie to też bym tego nie chciał, ale Tęsknię szalenie za każdą wspólną chwilą. Duża różnica wieku - 15 lat. Ale przy Niej nie jedna atrakcyjna dwudziestka by się powstydziła. Myślicie, że dla Niej to jedynie odskocznia od rzeczywistości i że ściemniała z uczuciami??? No bo uwazam, ze gdyby Kochala, to zrobila by cokolwiek, aby jakis ten kontakt był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwia
Podobnie jak u mnie .Ja w Sylwesyra przejęłam smsy mezowi i zribiłam mu mega awanture ,juz sie koorfiarz nie wywinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, współczuję... Wiem, że to rani zawsze tą drugą stronę, ale nie umiałem się zatrzymać, aby to przerwać... Zostawisz go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i kocha ale nie ma w sobie na tyle siły i możliwości żeby to zmaterializowć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślę,że nie kłamała mówiąc,że tęskni itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, po co wplątujesz się w takie relacje z mężatką? Jest dużo atrakcyjnych, samotnych wolnych kobiet? Po co Ci to? Jej chodzi tylko o "odskocznię", czuje się "niedopieszczona" i nic więcej. Nie czujesz (delikatnie mówiąc) dyskomfortu współżyjąc z kobietą, którą jednocześnie "używa" jej własny mąż?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiet sie nie uzywa frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam romans z mężatką. I dla niej i dla mnie to tylko odskocznia. Nie czuję dyskomfortu wchodząc w nią tuż po mężu. To daje nam obojgu jakąś perwersyjną przyjemność. Kiedyś spuściłem się jej w ciiipkę jakąś godzinę po mężu. Jeszcze jego speema chlupała jak w nią wchodziłem. Suuuper uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak może Cię to podniecać? Może chciałbyś, aby jej mąż zlał się Tobie do buzi... :D Jaki łeb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jego sperma chlupala ja pierdziele wiem, ze to forum, wiem ze lubisz sobie popisac ale dziecie drogie jesli masz wiecej jak 12 lat to powinienes tez wiedziec, ze p********z farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypierdajal !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc wypiertalaj! przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepraszaj z wiekiem przestaniesz seplenić gdy dorośniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz jestem przerosniety. wlasnie wypadly mi ostatnie jedynki dlatego seplenie i pluje. tylko picie mleka i smietany mi zostalo! ale jest dobrze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety (czyt.ŻONY :D) się puszczały zawsze i będą to robić nadal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba być debilem pisząc SMSy z laską, od tego są potajeme emaile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×